uczniów klas 4 - 6.

"Trwaj chwilo, jesteś piękna." J. W. Goethe

Dnia 09 lutego 2010 roku odbył się bal kostiumowy dla uczniów klas IV - VI zorganizowany przez Samorząd Uczniowski SP 12. Zabawa była wyśmienita, na parkiecie pojawiły się różnorodne osobistości z krainy baśni, marzeń, snu i ... rzeczywistości. Wybrano królową /Klaudia Wołodźko z VI "a"/ i króla /Dawid Mytych z IV "b"/ balu. Zwycięzcy otrzymali cenne i atrakcyjne nagrody - gry komputerowe - ufundowane przez Radę Rodziców, a wszyscy, którzy się przebrali - słodkie upominki. Tradycję karnawałowego balu przebierańców uczniów klas IV - VI SP 12 rozpoczęto.

Serdecznie dziękujemy za współpracę Radzie Rodziców
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: W. Jóźwik, U. Łuć