19 kwietnia klasy 0-3 mogły obejrzeć przedstawienie, które klasa 2 c przygotowała z okazji Dnia Ziemi.

Ten, kto uważnie je oglądał, wie, że Ziemia jest naszą wspólną własnością i musimy o nią dbać z godnością! Uczniowie klasy 2 c obiecali, że dbałość o czystość środowiska będzie od dziś im bardzo bliska i że wszystkie śmieci będą segregować! Zaśpiewali: "Zostawcie nam czysty świat, zostawcie zielony las. Szum zboża, zapach traw niech zawsze cieszy nas (...)" oraz "SOS - to Ziemia woła ludzi. Jutro tlen już trudniej będzie zbudzić. SOS - ratujmy siebie sami. SOS - do siebie wysyłamy!".

Żeby być okazem zdrowia i urody należy dbać o czystość przyrody!

Bo nie trzeba mieć zdanej matury, by wiedzieć, że jesteśmy cząstką natury!

Opracowała: mgr Agnieszka Rykaczewska

Tę stronę oglądano:   razy