Obecnie Gości:
O SZKOLE       Z ŻYCIA SZKOŁY       BIERZEMY UDZIAŁ W...       DOKUMENTY       KALENDARZ       PRACOWNICY SZKOŁY       INFORMACJE
SPORT       ŚWIETLICA       BIBLIOTEKA       PEDAGOG       LOGOPEDA       RADA RODZICÓW       SAMORZĄD UCZNIOWSKI       KLASY "0"       NASZE KLASY
.        ZAJĘCIA POZALEKCYJNE       KONKURSY I SUKCESY       PUBLIKACJE       STRONY WWW       DLA RODZICÓW       DLA KLAS 6       OSTATNIO DODANE

Zdrowe dni w SP 12

Koszt obiadów w październiku 2016r. wynosi: 21 x 6,47 zł = 135,87 zł
- wliczono dni wolne od zajęć dydaktycznych 14 i 31 października.
Do 12.10.2016 należy zgłosić u wychowawcy klasy, czy dziecko będzie jadło obiady 14 i 31 października.

Zapraszamy Roziców do korzystania z e-dziennika UONET+
na Gdańskiej Platformie Edukacyjnej.
Gdańska Platforma Edukacyjna
INSTRUKCJA DOSTĘPU DO GDAŃSKIEJ PLATFORMY EDUKACYJNEJ
Harmonogram działań
Narodowy Dzień Sportu - 01.10.16r.(sobota) godz. 09:00-13:00

Narodowy dzień sportu
Tworzymy Dziecięcy Zespół Teatralny
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do świadomego oszczędzania swoich pieniędzy w SKO - Szkolnej Kasie Oszczędności pod patronatem PKO BP.
Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.pkobp.pl/sko
Zgoda ( oświadczenie) na udział dziecka w SKO dostępnesą u opiekunów SKO. Wypełnioną zgodę składamy u opiekunów SKO (p. Paulina Sęk i p. Kamila Borkowska, sala 306).

SKO to: - umożliwienie indywidualnego gromadzenia i przechowywania środków pieniężnych na koncie przez dzieci uczestniczące w programie; - unikalna możliwość nauki oszczędzania poprzez zabawę oraz kształtowanie umiejętności zarządzania swoimi oszczędnościami; - dostęp do serwisu internetowego SKO pod kontrolą rodziców na wzór bankowości elektronicznej.
Zapraszamy uczniów do odwiedzenia strony www.pkobp.pl/sko/lokatka
Informacja na temat obiadów

Informacja na temat godzin wydawania obiadów
Kwestionariusz zgłoszenia dziecka na obiady
Pisemna rezygnacja z obiadów

Konto szkoły: 10 1240 1268 1111 0010 3839 1357

Nieobecność dziecka zgłaszamy pod numerem telefonu: 58 78 50 144 do godziny 9.00.
Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2016/2017 odbędą się w w dniu 1 września w godzinach od 8.30 -17.00.
Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o wypełnienie i złożenie Karty Zgłoszenia do szkolnej świetlicy.

Karta Zgłoszenia

Nauczyciele świetlicy SP12

Zarządzenie w sprawie siłowni zewnętrznej
Regulamin korzystania z siłowni zewnętrznej
Podręczniki dla klas 0-6 obowiązujące w roku szk. 2016/2017
Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017
do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej www.sp12.gda.pl oraz na stronie www.gdansk.pl/urzad/edukacja_nowy w zakładce KOMUNIKATY gdzie znajdują się Zarządzenia i Uchwały.

Zarządzenie...                 Uchwała...

Zasady rekrutacji dzieci do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
Zasady rekrutacji dzieci do klas pierwszych w szkołach podstawowych
Karta kontynuacji uczęszczania do oddziału przedszkolnego
Harmonogram naboru do oddziałów przedszkolnych
Wniosek o przyjęcie dziecka 6 letniego do klasy pierwszej
Wniosek o kontynuowanie nauki w klasie pierwszej
Harmonogram naboru do klas pierwszych

Tel. (058) 785 01 00

Fax (058) 785 01 02
Pani Sekretarka - Elżbieta Ptak

Sekretariat szkoły
czynny dla uczniów
podczas długich przerw
od poniedziałku
do piątku.

Godziny zajęć i przerw

Aby uzyskać duplikat legitymacji szkolnej należy dokonać wpłaty w kwocie 9zł na konto szkoły:
Bank PEKAO SA 96 1240 1268 1111 0010 3839 1070

Mały poradnik o cukrzycy

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdańsku

W szkole obowiązuje zmiana obuwia.
W szkole obowiązuje czysty, estetyczny strój i wygląd.
Zabrania się używania telefonów komórkowych podczas zajęć lekcyjnych.
Obowiązuje zakaz biegania po kondygnacjach szkoły.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej są dla klas 0-III
Nauczyciele gimnastyki korekcyjnej proszą o dostarczenie skierowań od lekarza (najlepiej specjalisty: rehabilitacji, fizjoterapii). Na zajęciach obowiązuje strój sportowy (koszulka na zmianę i spodenki gimnastyczne). Dzieci przebierają się w szatni ogólnej (naprzeciwko stołówki), skąd odbiera je nauczyciel i tam też odprowadza po zajęciach. Zajęcia odbywają się w salkach gimnastyki korekcyjnej (salki nr 203-206 ).