|   wstecz  |   strona główna  |   kontakt  |   dodaj do ulubionych  |   ustaw jako startową  |   poleć stronę znajomym  |   zgłoś błąd na stronie  |  

Obecnie Gości:
O SZKOLE       Z ŻYCIA SZKOŁY       BIERZEMY UDZIAŁ W...       DOKUMENTY       KALENDARZ       PRACOWNICY SZKOŁY       INFORMACJE
SPORT       ŚWIETLICA       BIBLIOTEKA       PEDAGOG       LOGOPEDA       RADA RODZICÓW       SAMORZĄD UCZNIOWSKI       KLASY "0"       NASZE KLASY
.        ZAJĘCIA POZALEKCYJNE       KONKURSY I SUKCESY       PUBLIKACJE       STRONY WWW       DLA RODZICÓW       DLA KLAS 6       OSTATNIO DODANE

Konkursy i sukcesy

   Konkursy w SP 12    i   osiągnięcia uczniów   

Nazwa konkursu

Organizator

Termin

Sukcesy i osiągnięcia
uczniów SP 12.

Wielki Maraton Czytelniczy
"Spotkacie Nowych Przyjaciół"
regulamin
O konkursie...
Zaproszenie do udziału
Lektury na kwiecień
Mity dla dzieci kl.1-3
Test z lektury -10.03.2014
Lektura "Bezsenność..."

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, SP nr 27, SP nr 45,
Zespół Szkół STO
koordynator konkursu w SP 12:
mgr Joanna Baczyńska

06.2014 r.

.

Wojewódzki konkurs plastyczny
"W poszukiwaniu rodzinnych korzeni"
dla klas 1-6
regulamin
Plakat

Archiwum Państwowe
w Gdańsku
Koordynator:
mgr Ilona Mocarska

16.05.2014 r.

.

Szkolny konkurs muzyczno - historyczny
"Fryderyk Chopin - kompozytor i patriota""dla klas 4 - 6
regulamin

mgr Urszula Pucuła
mgr Karolina Darznik

09.05.2014 r.
godz. 16:15, sala 228

.

Szkolny Konkurs Wiedzy
"Super Pierwszak"
dla klas 1
regulamin

mgr Ewa Grzymała
mgr Agnieszka Trętowska

24.04.2014 r.

.

Wojewódzki konkurs
przyrodniczo - historyczny
"Polska dawniej i dziś"
dla klas 5-6
regulamin

mgr Karolina Darznik
mgr Alicja Czucha

Zgłoszenia do 16.04.2014 r.

test - 21.05.2014 r.

.

Konkurs plastyczny
na najładniejszą ozdobę wielkanocną
dla klas 0
regulamin

mgr Katarzyna Kotarska-Grzenia
mgr Aleksandra Modzelewska

16.04.2014 r.

.

Konkurs plastyczny
"Wielkanocna Pisanka"
dla klas 1
regulamin

mgr Barbara Rut
mgr Anna Merchel

14.04.2014 r.

.

Konkurs
"Wielkanocne tradycje "
dla klas 4-6
regulamin

mgr Ilona Mocarska

11.04.2014 r.

.

Konkurs
"Mój Gdańsk 2030"
dla klas 0-6
regulamin

Pałac Młodzieży
w Gdańsku
Koordynator prac plastycznych kl.4-6 w SP 12
mgr Ilona Mocarska

10.04.2014 r.

.

Miejski Konkurs Plastyczny
"Pisanki, jajka malowane"
dla klas 0-3

Pałac Młodzieży
w Gdańsku

08.04.2014 r.

3 miejsce
Karolina Niedzielska 2d

Konkurs plastyczny
"Na rowerze bezpiecznie"
dla klas 0-6
regulamin
karta zgłoszenia

PORD i PM
w Gdańsku
Koordynatorzy w SP 12:
mgr Nina Pawlicka-Śledź
mgr Patrycja Szulist
mgr Renata Kucharska

08.04.2014 r.

.

Międzyświetlicowy konkurs i warsztaty z papieroplastyki
"Na polskiej łące"
dla klas 1-3
regulamin

mgr Joanna Krużyńska

Zgłoszenia do 31.03.2014r.

Termin konkursu: 10.04.2014 r.
(czwartek)
godzina 12.30

.

Szkolny konkurs plastyczny
"Moja pierwsza książka"
dla klas 0-6
regulamin

Biblioteka SP 12

31.03.2014 r.

1 miejsce
Zuzanna Kaczmarzyk 1a
Agata Wychocka 4f

2 miejsce
Marcelina Dorawa 08

3 miejsce
Maja Kosmal 2d

Wyróżnienie
Maryna Marczak 4e
Maja Tomczak 3a

Wojewódzki Konkurs Logopedyczny
"Fotki, buźki, straszne minki dla chłopczyka i dziewczynki"
dla klas 1-3
regulamin

SP 39 w Gdańsku
Koordynator w SP 12:
mgr Magdalena Olchowik-Rama

21.03.2014 r.

2 miejsce
Zuzanna Kaczmarzyk 1a

Szkolny konkurs plastyczny
"Wiosenny kapelusz"
dla klas 2-3
regulamin

mgr Paulina Sęk
mgr Magdalena Szotyńska

18.03.2014 r.

.

Wojewódzki konkurs matematyczny
"Matematyczny Czar Par"
dla klas 4
regulamin

mgr Aleksandra Grzybowska,
mgr Marzena Oszejko,
mgr Beata Walaszek

18.03.2014 r.

.

Wojewódzki konkurs poetycki
"Bursztyn zamknięty w słowach"
dla klas 1-6
regulamin

mgr Joanna Baczyńska,
mgr Wioletta Jóźwik,
mgr Dorota Charzewska,
mgr Agnieszka Lachowicz

14.03.2014 r.

Wyniki...

Wojewódzki Konkurs Recytatorski
"Poezja - sztuka bez granic"
dla klas 4-6
regulamin

SP 39 w Gdańsku
Koordynator w SP 12:
mgr Magdalena Olchowik-Rama

eliminacje szkolne 13.03.2014 r.
godz. 15:00

woj. - 10.04.2014 r.
od godziny 10.00.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się:
Amelia Krużyńska 4c
Debora Sobieska 4c



Wyróżnienie
Debora Sobieska 4c

Ogólnopolski konkurs plastyczny
"To jest zdrowe"
dla klas 0
regulamin

mgr Emilia Naklicka
mgr Agnieszka Trętowska

12.03.2014 r.


Wyniki konkursu

Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Moja ulubiona bajka"

Przedszkole Miejskie nr 214
i Miejska Biblioteka Publiczna
w Łodzi

05.03.2014 r.

3 miejsce
Maciej Bławat 2d

Międzyszkolny konkurs plastyczny
"Moja mama czarodziejka"

SP Olimpijczyk
w Gdańsku

31.02.2014 r.

1 miejsce
Rozalia Krużyńska 2b

Szkolny konkurs
wiedzy o Polsce
dla klas 2-3
regulamin

mgr Ewa Grzymała
mgr Agnieszka Trętowska

21.02.2014 r. godz. 11.40-12.25, sala 111.

Klasy 2
1 miejsce

Nela Pozorska 2c
Miłosz Rudniewski 2c

2 miejsce
Szymon Kruszczyński 2b
Natalia Marciniak 2d

3 miejsce
Szymon Roter 2f

Wyróżnienie
Martyna Jarząbek 2b
Miłosz Jaworowski 2d
Zuzanna Kaim 2d
Maciej Walecki 2d


Klasy 3
1 miejsce

Paulina Bobkowska 3f
Aleksandra Górska 3f

2 miejsce
Szymon Kmiecik 3f
Pola Morawczyńska 3b
Renata Pełka 3h

3 miejsce
Matylda Czarnecka 3a
Antoni Wasilewski 3b

Wyróżnienie
Hanna Chabowska 3d
Maciej Januszewski 3f
Maciej Kotowski 3c
Sonia Kowalów 3c
Mikołaj Łukasiewicz 3f
Oliwia Molenda 3d

Szkolny konkurs plastyczno-językowy
"Gracie the Fashion Bug" - "Modnisia Gracie"
dla klas 1-3
regulamin

mgr Agnieszka Jakubczyk

17.02.2014 r.

1 miejsce
Iga Wojciechowska
i Aleksandra Zaremska 3e
Fabian Kawala 3d
Magdalena Bagrowska 3i

2 miejsce
Maja Tomczak 3a

3 miejsce
Małgorzata Pietrowska 3g

Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Kartka walentynkowa"

Szkoła Podstawowa nr 26 w Łodzi

14.02.2014 r.

3 miejsce
Michalina Trętowska 3b

Szkolny konkurs plastyczny
"Jem owoce i warzywa, bo to dobrze na mnie wpływa"
dla klas 1-3
regulamin

mgr M. Fenska-Rompa,
mgr B. Rut

13.01.2014 r.

.

IX Megaolimpiada wiedzy z języka polskiego
dla klas 6

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"
koordynator w SP 12 - mgr Wioletta Jóźwik

Etap szkolny - styczeń 2014

Etap rejonowy - 17 lutego 2014 (14.00 - 15.00)

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Maja Wójcik 6a
Aleksandra Przybyszewska 6a
Maria Jarząbek 6b
Natalia Najmowicz 6b
Jakub Szatkowski 6c
Aleksandra Kębłowicz 6c
Julia Sudoł 6d
Agata Ludwiczak 6d
Natalia Mach 6e
Małgorzata Marczak 6e

Wojewódzki konkurs języka polskiego
regulamin
karta zgłoszenia

Kuratorium Oświaty w Gdańsku
Przewodnicząca szkolnej konisji konkursowej - mgr Wioletta Jóźwik

eliminacje szkolne 28 listopada 2013 roku, godz. 14:00

eliminacje rejonowe 10 stycznia 2014 r.

eliminacje wojewódzkie 27 lutego 2014 r.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Jarząbek Maria
Marczak Małgorzata
Robak Julia
Urbaniak Dominika
Bąk Mikołaj
Nasyrow Aniela
Łukawska Dominika
Raczkowski Mateusz
Piwnicki Adam
Brandt Weronika

Wojewódzki konkurs matematyczny
dla klas 4-6
regulamin
karta zgłoszenia

Kuratorium Oświaty w Gdańsku
Przewodnicząca szkolnej komisji konkursowej - mgr inż. Nina Bruderek

eliminacje szkolne 22 listopada 2013r., godz. 14:00

eliminacje rejonowe 8 stycznia 2014 r.

eliminacje wojewódzkie 21 lutego 2014 r.

.

Świetlicowy konkurs
"Moja twórczość literacka"
dla klas 0-3
regulamin

mgr Aleksandra Modzelewska
mgr Paulina Skiba
mgr Żaneta Łukaszewicz-Kuffel

20.12.2013 r.

1 miejsce
Alicja Piotrkowska 1a

2 miejsce
Jakub Kołakowski 1e

3 miejsce
Piotr Niewiadomski 1b

Szkolny konkurs wiedzy
"Woda żródłem życia"
dla klas 3-4
regulamin

mgr Julita Morawczyńska,
mgr Marta Kijas,
mgr Alicja Czucha

16.12.2013 r.
poniedziałek,
godzina 14.35,
sala 201

1 miejsce - kl.3
Michalina Trętowska 3b

1 miejsce - kl.4
Nikodem Trętowski 4h

XII Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
dla klas 4-6
regulamin
Zakres wymagań

SP 57 w Gdańsku

koordynator w SP 12
- mgr Dorota Charzewska

eliminacje szkolne 9-11 grudnia 2013 r.

finał wojewódzki 08 lutego 2014 r.

.

Szkolny konkurs plastyczny
"Choinka"
dla klas 1-3
regulamin

mgr Monika Bukowska
mgr Barbara Gramera
mgr Magdalena Wiencko - Bieńkowska

13.12.2013 r.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplom i słodki upominek

Szkolny konkurs z języka angielskiego
"DYS - MAGIC 2013/2014"
dla klas 4-6

Szkoła Podstawowa
im. ŚW. JANA DE LA SALLE
w Gdańsku
koordynator w SP 12: mgr Zuzanna Łapińska

12.12.2013 r.

etap szkolny
1 miejsce
Jakub Łapiński 6b

2 miejsce
Krzysztof Boruń 6a

3 miejsce
Dominik Izdebski 6c

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego
"English high flier 2013"
dla klas 5-6

ŁOWCY TALENTÓW- JERSZ
koordynatorzy w SP 12: K. Fudala, Z. Łapińska, K. Turska

11.12.2013 r.

.

Szkolny konkurs recytatorski
"A ja tak sobie wieczorem..."

mgr Justyna Koronowicz
mgr Elżbieta Sołtys

10.12.2013 r.

Laureaci konkursu:

Adriana Cudnik 4c
Alicja Glebow 4i
Amelia Krużyńska 4c
Patryk Staliński 4h
Dominika Woźny 5a

Szkolny konkurs plastyczny
"Moja zakładka do książki"
dla klas 0-6
regulamin

mgr Justyna Koronowicz
mgr Elżbieta Sołtys

06.12.2013 r.

Wybór publiczności (uczniów)
1 miejsce

Ada Żurańska 6b
2 miejsce
Michał Skoczko 4e
3 miejsce
Magdalena Bagrowska 3i
4 miejsce
Julia Stancel 4c
5 miejsce
Marcelina Dorawa 08
6 miejsce
Dominika Szczuka 1c

Wybór Jury
1 miejsce

Magdalena Bagrowska 3i
2 miejsce
Maja Sokołowska 1b
3 miejsce
Ada Żurańska 6b
4 miejsce
Aleksandra Gonera 2e
5 miejsce
Kamila Kobylska 4e
6 miejsce
Julia Jaworska 2d

XIX Ogólnopolski konkurs
"Twórczość plastyczna inspirowana muzyką dawną"
dla klas 0-6
regulamin

Kaliskie Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży "Schola Cantorum" w Kaliszu Koordynator w SP 12 - mgr Ilona Mocarska

04.12.2013 r.

.

Międzyszkolny konkurs matematyczny
"Rebusy matematyczne"
dla klas 4-6
regulamin

Marzena Myszka n-l matematyki w ZKPiG nr 5 w Gdańsku
koordynator w SP 12
mgr inż. Nina Bruderek

02.12.2013 r.

1 miejsce
Michał Skoczko 4e

Wyróżnienia
Małgorzata Bagrowska 5g
Agata Wychocka 4f

Szkolny konkurs plastyczny
"Noszę odblaski - jestem widoczny"
dla klas 0-6
regulamin

mgr Nina Pawlicka -Śledź
mgr Emilia Naklicka

30.11.2013 r.

Klasy 0-3
1 miejsce

Michalina Trętowska 3b

2 miejsce
Antoni Rotta 05

3 miejsce
Artur Cherek 02

Wyróżnienia:
Kacper Krauz 05
Marcelina Dorawa 08
Rozalia Kuźniar 2d

Klasy 4-6
1 miejsce

Mateusz Jednac 4a

2 miejsce
Agnieszka Półtoranos 5f

3 miejsce
Dominika Klonowska 5f

Szkolny konkurs
"Ujeścisko w obiektywie"
dla klas 3-6
regulamin

mgr Joanna Krużyńska
mgr Paulina Skiba

30.11.2013 r.

1 miejsce
Nikodem Trętowski 4h

2 miejsce
Michał Skoczko 4e

3 miejsce
Jakub Wiśniowski 3d

Szkolny konkurs z języka angielskiego

dla klas 5

Nauczyciele języka angielskiego w klasach 4-6 w SP12
Opiekun: E. Mirkowska - Moch

27.11.2013 r.

1 miejsce
Mikołaj Bąk 5b

2 miejsce
Mateusz Siwko 5g
Maria Komossa 5f

3 miejsce
Dominika Urbaniak 5b

Szkolny konkurs z języka angielskiego

dla klas 4

Nauczyciele języka angielskiego w klasach 4-6 w SP12
Opiekun: M. Wdzięczna-Starosta

26.11.2013 r.

1 miejsce
Samet Mateusz 4c

2 miejsce
Grzonka Mateusz 4e
Hajduk Kamil 4c

3 miejsce
Sobieska Debora 4c

Szkolny konkurs z języka angielskiego

dla klas 6

Nauczyciele języka angielskiego w klasach 4-6 w SP12
Opiekun: K. Fudala, K. Turska

26.11.2013 r.

1 miejsce
Łukasz Kwiatkowski 6a

2 miejsce
Maciej Paprocki 6e

3 miejsce
Paulina Kojtek 6e
Natalia Najmowicz 6b

Szkolny konkurs
"Podaj łapę"
dla klas 4-6
regulamin

mgr Alicja Czucha
mgr Maria Wdzięczna- Starosta
IKEA

9.11.2013 r.

Zwyciężyła:
klasa 4i

Wyniki

Szkolny konkurs muzyczny
dla klas 1-3

mgr Kamila Borkowska,
mgr Renata Prusik,
mgr Małgorzata Fojut,
mgr Paulina Sęk

26.11.2013 r.

1 miejsce
Mikołaj Łukasiewicz 3f
Kamila Gabroś 3g

2 miejsce
Mateusz Kwiatkowski 3g

3 miejsce
Layla Gomułka, Aleksandra Górska, Paulina Bobkowska 3i

Wojewódzki konkurs
"Świąteczna kartka pocztowa"
dla klas 0-6
regulamin

Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Międzynarodowe Targi Gdańskie
koordynator w SP 12
- K. Galińska, J. Pałaszewska

23.11.2013 r.

.

Szkolny konkurs plastyczny
"Nasze marzenie - zdrowe jedzenie"
dla klas 1-3
regulamin

mgr M. Fenska-Rompa,
mgr B. Gramera
mgr A. Merchel
mgr B. Rut

22.11.2013 r.

Klasy 0
1 miejsce

Dominika Kreft 05

2 miejsce
Tomasz Romaszka 07

3 miejsce
Kacper Krauz 05

Wyróżnienia:
Daria Jarząb 04
Krzysztof Borkowski 03
Kamila Różańska 08


Klasy 1
1 miejsce

Marta Jednac 1b

2 miejsce
Zuzanna Kaczmarzyk 1a

3 miejsce
Alicja Mrozińska 1d
Oliwia Borejko 1b


Klasy 2
1 miejsce

Kajetan Rut 2d

2 miejsce
Matylda Szymczak 2d

3 miejsce
Magda Sokołowska 2d
Filip Kwiatkowski 2d


Klasy 3
1 miejsce

Michalina Trętowska 3b

2 miejsce
Maciej Januszewski 3f

3 miejsce
Fabian Kowala 3d

Szkolny konkurs plastyczny
"Moja Szkoła ma 5 lat!"
dla klas 4-6
regulamin

mgr Ilona Mocarska

20.11.2013 r.

1 miejsce
Karolina Tyrała 4a

2 miejsce
Maria Nowak 4a

3 miejsce
Julia Rotta 4d

Wyróżnienie:
Dominika Łukawska 5f
Michalina Knopińska 4h
Kamil Kwiatkowski 4b
Ola Szultka 4i

Szkolny konkurs plastyczny
"Jesienny skrzat"
dla klas 2
regulamin

mgr Barbara Gramera
mgr Magdalena Wiencko - Bieńkowska

15.11.2013 r.

1 miejsce
Kamin Bandrowski 2f
Magdalena Sokołowska 2d

2 miejsce
Rozalia Kuźniar 2d
Zuzanna Słowik 2d
Nela Pozorska 2c

3 miejsce
Dominika Felon 2e
Martyna Jarząbek 2b
Wiktoria Kąkol 2d

Szkolny konkurs konstruktorski
"Mały konstruktor"
dla klas 0
regulamin

mgr Urszula Pucuła

08.11.2013 r.

Prace indywidualne
1 miejsce

Aleksander Szymikowski 01

2 miejsce
Sebastian Jenerałek 09

3 miejsce
Adrian Rychłowski 06
Sebastian Okroj 07

Prace zespołowe
1 miejsce

Rafał Ragan, Tomasz Romaszko, Sebastian Okroj, Michał Błoszkiewicz - grupa z 07

2 miejsce
Aleksander Szymikowski, Mateusz Korzeniewski, Paweł Janowicz, Filip Tymański - grupa z 01

3 miejsce
Kacper Dec, Bartek Kamiński, Wiktor Symański - grupa z 05

Międzyszkolny konkurs plastyczny
"Lubię piłkę nożną"
dla klas 2
regulamin

mgr Emilia Naklicka
mgr Agnieszka Trętowska

06.11.2013 r.

1 miejsce
Filip Kwiatkowski SP 12
Alicja Strojna SP 47

2 miejsce
Oliwia Gawor SP 47
Miłosz Jaworowski SP 12

3 miejsce
Zuzanna Jagła SP 47
Magdalena Sokołowska SP 12
Alicja Szmitowska SP 47
Maciej Walecki SP 12

Wyróżnienia:
Marta Dettlaff SP 20
Oliwia Kubicka SP 47
Maja Majewska SP 20
Tomasz Serafin SP 12

Szkolny konkurs plastyczny
"Jesienny kosz pełen witamin"
dla klas 1-3
regulamin

mgr Anna Merchel
mgr Barbara Rut

31.10.2013 r.

Klasy I

1 miejsce
Zuzanna Kaczmarzyk 1a

2 miejsce
Julia Dąbrowska 1c

3 miejsce
Ola Grubich 1d

Wyróżnienia:
Dominika Szczuka 1c
Alicja Mrozińska 1d
Jakub Kołakowski 1e


Klasy II i III

1 miejsce
Maria Meller 3a

2 miejsce
Ola Kowalewska 2b
Michalina Trętowska 3b

3 miejsce
Magdalena Sokołowska 2d

Wyróżnienia:
Paulina Bobkowska 3f
Aleksandra Bulaj 3d
Maciej Januszewski 3f
Oliwia Jaśkowiak 2a
Rozalia Kuźniar 2d
Laura Zielińska 3


Prace przestrzenne

1 miejsce
Magda Bagrowska 3i

2 miejsce
Ntalia Wasiłowska 1e

3 miejsce
Klara Tietianiec 3g
Patrycja Maciulewicz 1e

Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 26
koordynator w SP 12
- mgr Katarzyna Galińska

30.10.2013 r.

3 miejsce
Debora Sobieska

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"BARWY LASU"
dla klas 4-6
regulamin

MGOK w Kaliszu Pomorskim
koordynator w SP 12
mgr Ilona Mocarska

28.10.2013 r.

.

Szkolny konkurs plastyczny
"W ŚWIECIE WIERSZY JULIANA TUWIMA"
dla klas 0-3
regulamin

Biblioteka SP 12

25.10.2013 r.

1 miejsce
Zuzanna Szewczyk 08

2 miejsce
Maja Tomczak 3a

3 miejsce
Magdalena Sokołowska 2d

Wyróżnienia:
Krzysztof Borkowski 03
Miłosz Rudniewski 2c
Zuzanna Słowik 2d
Michalina Trętowska 3b
Natalia Wasiłowska 1e

Szkolny konkurs czytelniczy
"LASSE I MAJA NA TROPIE TAJEMNIC"
dla klas 2 -4
regulamin

Biblioteka SP 12

16.10.2013 r.

1 miejsce
Robert Błaszkiewicz 3e

2 miejsce
Michał Skoczko 4e

3 miejsce
Aleksandra Szultka 4i

Szkolny konkurs plastyczny
"Pocztówka z wakacji"
dla klas 1-3
regulamin

mgr Marzena Fenska-Rompa

20.09.2013 r.

1 miejsce
Nela Pozorska

2 miejsce
Maciej Januszewski
Zuzanna Kaczmarzyk
Marcjanna Ossowska

3 miejsce
Miłosz Rudniewski
Michalina Trętowska

Wyróżnienie:
Wiktoria Baran
Jakub Kieliński
Natalia Marciniak
Alicja Mrozińska
Katarzyna Pietkiewicz
Maksymilian Rosiński
Bartłomiej Rubacha
Daria Rudnicka
Adam Staniewicz
Jakub Stramski

Szkolny konkurs plastyczny
"Znak drogowy"
dla klas 2
regulamin

mgr Agnieszka Trętowska
mgr Magdalena Wiencko

PORD w Gdańsku

19.09.2013 r.

1 miejsce
Amelia Packeiser 2c
Nela Pozorska 2c
Matylda Szymczak 2d

2 miejsce
Zuzanna Kaim 2d
Hubert Olkowski 2f

3 miejsce
Hanna Raczkowska 2d
Andrzej Robak 2c
Kajetan Rut 2d
Wiktoria Symbor 2f

Wyróżnienie:
Konrad Kaim 2d
Filip Kwiatkowski 2d
Zuzanna Słowik 2d
Magdalena Sokołowska 2d
Nikodem Tusk 2e
Patrycja Żółkiewicz 2f

Nowy

rok szkolny

2013/2014

Powodzenia!

Szkolny konkurs plastyczny
"Pani Lato"
dla klas 1
regulamin

wychowawcy klas 1

18.06.2013r.

1 miejsce
Nicole Łada 1a
Dawid Pilzek 1b
Marta Kotowska 1c
Amelia Krzysztop 1d
Julia Bielicka 1e
Hubert Olkowski 1f

2 miejsce
Sara Bodetko 1a
Jakub Giers 1b
Andrzej Robak 1c
Julia Sadura 1d
Ewelina Jaworska 1e
Wiktoria Symbor 1f

3 miejsce
Natalia Łania 1a
Martyna Jarząbek 1b
Patrycja Bagniewska 1c
Hanna Raczkowska 1d
Lidia Ścibor 1e
Bartek Cymer 1f

Wojewódzki konkurs plastyczny
"Makieta Miasteczka Ruchu Drogowego"
dla klas 1-6
regulamin

PORD, ZKPiG nr 23, SP 7
w Gdańsku
koordynator w SP 12:
mgr Nina Pawlicka-Śledź

14.06.2013r.

2 miejsce
Urbaniak Dominika 4b
Richert Oliwia 4b

Wyróżnienie
Julia i Miłosz Jaworowscy 1d
Aleksandra Katyńska 4f

Szkolny matematyczny konkurs fotograficzny
dla klas 4-6

mgr Nina Bruderek
mgr Marzena Oszejko

12.06.2013r.

1 miejsce
Kacper Błaszkiewicz 4a

2 miejsce
Małgorzata Weiss 4a

3 miejsce
Dominika Woźny 4a
i Weronika Trzeciak 6d

Wielki Maraton Czytelniczy
"Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca"
regulamin dla klas 1-3  

regulamin dla klas 4-6  

test -7 maja

Lektura dla klas 1-3  

Lektura dla klas 4-6  

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, SP nr 45,
I Zespół Szkół STO, SP nr 27
koordynatorzy konkursu w SP 12:
mgr Joanna Baczyńska
mgr Justyna Koronowicz
mgr Elżbieta Sołtys

06.2013r.

Laureaci:
Amelia Krużyńska 3c
Kacper Cholewiński 3a

Finaliści:
Michał Skoczko 3e
Mateusz Samet 3c
Zuzanna Pałaszewska 2c
Kamil Hajduk 3c
Debora Sobieska 3c
Paulina Bobkowska 2f

III edycja szkolnego konkursu recytatorskiego
"W świecie wierszy dla dzieci"
dla klas 0-1
regulamin

mgr Kamila Borkowska
mgr Joanna Sadakierska

06.06.2013r.

klasy 0
1 miejsce
Oliwia Szymańska 06

2 miejsce
Nikola Lulińska 03

3 miejsce
Katarzyna Pietkiewicz 06


klasy 1
1 miejsce
Martyna Jarząbek 1b

2 miejsce
Alicja Samełko 1f

3 miejsce
Wiktoria Stróżyk 1b

Szkolny konkurs na grafikę komputerową
"Moje wymarzone wakacje"
dla klas 1-3
regulamin

mgr Joanna Sadakierska

29.05.2013r.

1 miejsce
Alicja Samełko 1f

2 miejsce
Grzegorz Konon 3i

3 miejsce
Michał Mitura 3b

Wyróżnienie
Nela Pozorska 1f
Kinga Kojtek 3f

Międzyszkolny konkurs cichego czytania ze zrozumieniem
dla klas 2

ZKPiG nr 4 w Gdańsku

22.05.2013r.

2 miejsce
Iga Wojciechowska

3 miejsce
Zuzanna Dąderewicz 2b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Geniusz matematyczny"
dla klas 4

Szkolna Akademia Wiedzy
Warszawa koordynator w SP 12:
mgr Nina Bruderek

21.05.2013r.

Wyróżnienie
9 miejsce w Polsce
Łukasz Kościński 4f

Wyróżnienie
14 miejsce w Polsce
Ewa Dargiewicz 4g

Wyróżnienie
15 miejsce w Polsce
Martyna Misiuro 4f

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Geniusz matematyczny"
dla klas 6

Szkolna Akademia Wiedzy
Warszawa koordynator w SP 12:
mgr Beata Walaszek

21.05.2013r.

Laureat
1 miejsce w Polsce
Michał Lewandowski 6b

Wyróżnienie
12 miejsce w Polsce
Ada Fabrykiewicz 6b

Wyróżnienie
14 miejsce w Polsce
Wojciech Szymański 6c

Międzyszkolny konkurs origami
"KUSUDAMY DLA MAMY"
dla klas 1-6
regulamin

Zespół Szkół nr 13
w Gdyni
koordynator w SP 12:
Marzena Chojnowska - klasy I-III
Nina Pawlicka-Śledź - klasy IV-VI

08.05.2013r.

2 miejsce
Magdalena Bagrowska 2i

Konkurs przyrodniczy
"Ekoludki"
dla klas 1
regulamin

mgr Katarzyna Pucek
mgr Urszula Pucuła
mgr Magdalena Wiencko

06.05.2013r.

1 miejsce
Wiktoria Chełmińska 1e
Zofia Łucka 1c

2 miejsce
Piotr Burdzel 1c
Stanisław Jach 1a
Magdalena Sokołowska 1d

3 miejsce
Miłosz Jaworowski d
Tola Ziejka 1c

XXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
"Od morza jesteśmy"

MDK w Elblągu
koordynator w SP 12:
mgr Ilona Mocarska

29.04.2013r.

2 miejsce
Patrycja Bachórz 5c

3 miejsce
Olga Barczewska 6a

Zakwalifikowanie na wystawę:
Aleksandra Katyńska 4f

Międzyświetlicowy konkurs recytatorski
"Kwietniowe Kwartety"

ZKPiG Nr 6 w Gdańsku
koordynator w SP 12:
mgr Joanna Krużyńska

04.2013r.

2 miejsce
Debora Sobieska 3c

Konkurs świetlicowy
"Moja twórczość literacka"
dla klas 0-3
regulamin

mgr Marzena Chojnowska
mgr Żaneta Łukaszewicz-Kuffel

19.04.2013r.

1 miejsce
Oliwia Niszczota 2f

2 miejsce
Oliwia Rogowska 3f

3 miejsce
Łukasiewicz Mikołaj 2e

Wyróżnienia:
Ola Gajewska 2a
Rychłowska Daria 2c

Wojewódzki Konkurs Literacki
"Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"
dla klas 4-6
regulamin

PORD, ZKPiG nr 23, SP 7
w Gdańsku
koordynator w SP 12:
mgr Nina Pawlicka-Śledź

12.04.2013r.

3 miejsce
Reich Jędrzej 4f

IX Wojewódzki Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej
"Lubię Poezję"

STO Gdańsk
koordynator w SP 12:
mgr Anna Urbanowicz

11.04.2013r.

Wyróżnienie:
Adrianna Kraus 6a

Szkolny konkurs języka angielskiego
"I'm the best"

mgr Maria Wdzięczna-Starosta
mgr Barbara Rut
mgr Agnieszka Jakubczyk

10-11.04.2013r.

Klasy II
1 miejsce
Iga Wojciechowska 2e -45/46p.

2 miejsce
Paulina Bobkowska 2f -44/46p.

3 miejsce
Julian Baszkowski 2e -43/46p.


Klasy III
1 miejsce
Karol Pazik 3d -67/71p.
Michał Skoczko 3e -67/71p.

2 miejsce
Jakub Sobieraj 3g -66/71p.
Michalina Knopińska 3h -66/71p.

3 miejsce
Szymon Kościński 3g -64/71p.
Kinga Borolewska 3h -64/71p.
Iga Górny 3b -64/71p.

Ogólnopolski Konkurs
"Ojczyzna Polszczyzna" pod patronatem prof. J. Miodka

Fundacja Ojczyzna Polszczyzna
koordynator w SP 12:
mgr Anna Urbanowicz

10-18.04.2013r.

Kwalifikacja do Konkursu Wojewódzkiego:
Ada Fabrykiewicz 6b
Aleksandra Drążek 6a
Agata Bartel 6c

Udział i wyróżnienie w Małym Finale Konkursu:
Ada Fabrykiewicz 6b
Aleksandra Drążek 6a

Szkolny konkurs muzyczny
"Uciekaj Zimo"
dla klas 0

mgr Anna Bazylewicz

09.04.2013r.

1 miejsce
Anna Piotrowska i Julia Pałka 02

2 miejsce
Kamil Bernat
Malwina Pilzek i Victoria Stala

3 miejsce
Alicja Cejrowska 05
Izabela Żańczak 05

Wyróżnienia:
Dominik Baranowski 05
Maria Drus i Wiktoria Jabłońska 05
Marta Jednac 01
Aleksandra Kinder 01
Filip Pawlak 03

Szkolny konkurs wiedzy
"Super Pierwszak"
dla klas 1
regulamin

mgr Ewa Grzymała
mgr Agnieszka Trętowska

05.04.2013r.

Super Pierwszaki SP 12:
Bielicka Julia 1e - 66p.
Marciniak Natalia 1d - 64,5p.
Ziejka Tola 1c - 63,5p.
Kosmal Maja 1d - 62,5p.
Samełko Alicja 1f -62p.
Sochacka Karolina 1e -62p.

Wyróżnienia:
Krotowski-Cacha Michał 1e -61,5p.
Rut Kajetan 1d - 60,5p.
Walecki Maciej -1d - 60,5p.
Chełmińska Wiktoria 1e - 60p.
Łoska Magdalena 1e - 60 p.
Olkowski Hubert 1f - 60p.
Rudniewski Miłosz 1c - 60p.

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS na grafikę komputerową
pt. "Wielkanocne jajko"
dla klas 1-6
regulamin

Szkoła Podstawowa nr 65 im. Alfa Liczmańskiego w Gdańsku
koordynator w SP 12:
mgr Nina Bruderek

22.03.2013r.

Wyróżnienie:
Michalina Trętowska 2b

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
"Beniamin"
dla klas 5 i 6

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, Toruń
koordynator w SP 12: mgr Nina Bruderek

21.03.2013r.

WYNIK BARDZO DOBRY
Ada Fabrykiewicz 6b

Wyróżnienie:
Michał Lewandowski 6b
Ignacy Megger 6c
Wojciech Szymański 6c

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
"Maluch"
dla klas 3 i 4

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, Toruń
koordynator w SP 12: mgr Nina Bruderek

21.03.2013r.

Wyróżnienie:
Julia Robak 4a
Mikołaj Bąk 4b
Adam Biernat 4f
Michał Skoczko 3e
Nikodem Trętowski 3h
Jakub Żóralski 3i
Alicja Glebow 3i
Agata Wychocka 3f
Mateusz Fydrych 3d
Wojciech Iwanow 3d
Bartłomiej Bartel 3e
Paweł Pozorski 3a
Konrad Bochenek 3g

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
"Żaczek"
dla klas 2

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, Toruń
koordynator w SP 12: mgr Nina Bruderek

21.03.2013r.

Wyróżnienie:
Szymon Mach 2i
Oliwia Molenda 2d
Wiktor Brzozowiec 2e
Bartosz Wilarski 2e
Olga Łucka 2h

Międzyszkolny konkurs plastyczny
"Biżuteria jak z bursztynu"
dla klas 1-6
regulamin

Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
koordynator w SP 12:
mgr Ilona Mocarska
mgr Joanna Baczyńska

21.03.2013r.

1 miejsce
Amelia Kruczyńska 4f

2 miejsce
Dominik Śledziewski 5d

3 miejsce
Mateusz Matczak 5c

I Międzynarodowy konkurs plastyczny
"Ptaki cudaki"
dla klas 0-6
regulamin

Rzeszowski Dom Kultury
koordynator w SP 12:
mgr Ilona Mocarska

21.03.2013r.

3 miejsce
Emilia Motyka 4g

Protokół Jury

Szkolny konkurs plastyczny
"Pani Wiosna"
dla klas 1
regulamin

wychowawcy klas 1

21.03.2013r.

1 miejsce
Nicole Łada 1a
Dawid Pilzek 1b
Amelia Packeiser 1c
Weronika Henig 1d
Wiktoria Chełmińska 1e
Nela Pozorska 1f

2 miejsce
Julia Szatkowska 1a
Rozalia Krużyńska 1b
Marta Kotowska 1c
Rozalia Kuźniar 1d
Julia Bielicka 1e
Alicja Samełko 1f

3 miejsce
Natalia Łania 1a
Pola Wojciechowska 1b
Zofia Łucka 1c
Magdalena Sokołowska 1d
Magdalena Łoska 1e
Natalia Abramczuk 1f

Szkolny konkurs plastyczny
"Wielkanocne cudeńka"
dla klas 0
regulamin

mgr Patrycja Szulist

20.03.2013r.

1 miejsce
Daria Jarząb 04

2 miejsce
Zofia Prymaka 04
Zuzanna Kaczmarzyk 01
Marcjanna Ossowska 05

3 miejsce
Natalia Wasiłowska 05
Julia i Adam Dąbrowscy 06

Wyróżnienia:
Pola Matuszewska 04
Nela Matuszewska 04
Oliwia Szymańska 06
Wiktoria Lechert 03
Amelia Ringwelska 01
Monika Jaworska 06
Marta Jednac 01
Izabela Żańczak 05
Filip Kozioł 06

Regulamin Międzyszkolnego Konkursu Literacko-Językowego "My English Colourful World"
pt. "What can I see outside of my window?"
dla klas 2-3
regulamin

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 im. Armii Krajowej w Sopocie
koordynatorzy w SP 12:
Nauczyciele języka angielskiego klas 2 i 3.

20.03.2013r.

1 miejsce
Aleksandra Szultka 3i

Wojewódzki Konkurs Logopedyczny
"Kleksowe ptaki dziwaki i ryby na niby"
dla klas 1-3
regulamin

SP 39 w Gdańsku
koordynatorzy w SP 12:
mgr Dorota Dulska
mgr Magdalena Olchowik-Rama

20.03.2013r.

1 miejsce
Magdalena Bagrowska 2i

Wyróżnienie:
Hubert Biedrzycki 2h
Wiktoria Ćwiek 3h

Wojewódzki konkurs muzyczno-plastyczny
"Polska - moje miejsce, mój kraj"

Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność"
koordynatorzy w SP 12:
mgr Anna Sztandera
mgr Ilona Mocarska

19.03.2013r.

W kategorii muzycznej:
3 miejsce
chór z SP 12

W kategorii plastycznej:
1 miejsce
Martyna Półtoranos 6a

Szkolny konkurs matematyczny
"Znawca matematyki"
dla klas 1
regulamin

mgr Katarzyna Pucek
i mgr Magdalena Wiencko

18.03.2013r.

1 miejsce
Julia Bielicka 1e
Mikołaj Janta 1c
Konrad Kaim 1d
Hubert Olkowski 1f
Miłosz Rudniewski 1c

2 miejsce
Mateusz Bianga 1e
Karol Żurański 1b

3 miejsce
Rafał Błaszkiewicz 1a
Oliwia Jaśkowiak 1a
Dawid Pilzek 1b
Patrycja Siwerska 1f
Maciek Walecki 1d

Konkurs plastyczny
"Wiosenny kapelusz"
dla klas 2
regulamin

mgr Paulina Sęk
mgr Marlena Tulińska

15.03.2013r.

1 miejsce
Paulina Bobkowska 2f

2 miejsce
Magdalena Bagrowska 2i

3 miejsce
Maria Prymaka 2g

Wyróżnienia:
Ada Szewczyk 2h
Julia Szewczyk 2h
Zuzanna Dąderewicz 2b
Nikodem Gierdziejewski 2a
Maciej Januszewski 2f

Konkurs czytelniczy
dla klas 1
regulamin

mgr Monika Bukowska
mgr Barbara Gramera
mgr Katarzyna Krauze

14.03.2013r.

1 miejsce
Łukasz 1f

2 miejsce
Natalia Marciniak 1d

3 miejsce
Wiktoria 1e

Wyróżnienie:
Zbyszek Grym 1a
Aleksandra Fabrykiewicz 1b
Zosia Łucka 1c

Wojewódzki konkurs matematyczny
"MATEMATYCZNY CZAR PAR"
dla klas 4
regulamin
Karta zgłoszenia

Szkoła Podstawowa nr 12
w Gdańsku

14.03.2013r.
godz. 11.00

wyniki...

Międzyszkolny konkurs plastyczny
"Polskie latarnie morskie - Statki, okręty, żaglowce"
prace grupowe

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 23 W Gdańsku

11.03.2013r.

1 miejsce
Julia Jaworowska 1d
Miłosz Jaworowski 1d
Kajetan Rut 1d

Międzyszkolny konkurs plastyczny
"Polskie latarnie morskie - Statki, okręty, żaglowce"
prace indywidualne

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 23 W Gdańsku

11.03.2013r.

1 miejsce
Julia Jaworowska 1d

3 miejsce
Miłosz Jaworowski 1d

3 miejsce
Kajetan Rut 1d

Wojewódzki Konkurs Poetycki
"Bursztyn zamknięty w słowach"
dla klas 1 - 6
regulamin

mgr Joanna Baczyńska,
mgr Wioletta Jóźwik,
mgr Izabela Walendzewicz

do 08.03.2013r.

2 miejsce
Maciej Walecki 1d

Wyróżnienie
Marcel Naklicki 1d


wszyscy laureaci
podsumowanie konkursu

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno-techniczny
"Konstrukcja z zapałek"
dla klas 0
regulamin

SP 42 w Gdańsku
koordynator w SP 12:
mgr Emilia Naklicka

01.03.2013r.

1 miejsce
Oliwia Szymańska 06

2 miejsce
Daria Jarząb 04

3 miejsce
Borys Brzóska 01

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
"English Grammar Genius"
dla klas 5-6
(etap szkolny)

SP 47
Opiekunowie:
K. Fudala,
Z. Łapińska,
K. Turska

01.03.2013r.

1 miejsce
Kozaczek Konrad 6a

2 miejsce
Juchniewicz Agata 6d

3 miejsce
Rusin Piotr 6a

Międzynarodowy Konkurs z Programowania - Pomorski Baltie 2013
dla klas 1-6

stowarzyszenie TIB, Słowacja we współpracy z Pomorskim Kuratorem Oświaty
koordynatorzy w SP12: mgr Nina Bruderek, mgr Kamila Borkowska

25.02.2013r.

Finaliści etapu wojewódzkiego:

Biernat Adam 4f
Chłosta Antoni 5c
Ostrowska Hanna 2b

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"W świecie Króla Maciusia I"
dla klas 1 - 3

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym HAPPY KIDS OSOWA w Gdańsku

07.02.2013r.

2 miejsce
Wiktoria Kąkol 1d

3 miejsce
Maciej Walecki 1d

Konkurs fotograficzny
"Śmieszne minki u dziecinki"
dla klas 0
regulamin

mgr Judyta Gończewska

06.02.2013r.

1 miejsce
Alicja Mrozińska 04

2 miejsce
Adrian Rychłowski 06
Natalia Wasiłowska 05

3 miejsce
Milena Jodko 01
Alicja Piotrkowska 06

Wyróżnienia:
Borys Brzóska 01
Kuba Guziuk 06
Zuzanna Kaczmarzyk 01
Krystian Kobylski 05
Szymon Mazur 01
Karol Musielak 01
Dominik Piechalski 05
Zofia Prymaka 04
Dominika Szczuka 02

Szkolny konkurs plastyczno-językowy
"Wild animals"
dla klas 3
regulamin

mgr Agnieszka Jakubczyk

04.02.2013r.

1 miejsce
Bartłomiej Krzemiński 3h
Aleksandra Zabrocka i Aleksandra Szultka 3i

2 miejsce
Michalina Knopińska 3h
Natalia Stancel 3c
Martyna Marczak, Karolina Sitek-Juszczak i Oliwia Grzonka 3e
3 miejsce
Sabina Gomułka 3b
Maja Marciniec, Elżbieta Wojciechowska i Patrycja Żelazna 3a
Dominika Zaorska i Julia Gumienna 3i
Adam Mync 3d

Wyróżnienia:
Maria Nowak 3a
Julia Stancel 3c

VIII Megaolimpiada Wiedzy
dla klas 2

Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista"

30.01.2013r.

konkurs ortograficzny:
Aleksandra Górska 2f
Olga Łucka 2h

konkurs matematyczno- przyrodniczy:
Aleksandra Górska 2f
Filip Malinowski 2f

konkurs języka angielskiego:
Aleksandra Górska 2f
Iga Wojciechowska 2e

Trójmiejski Festiwal Piosenki i Poezji Angielskiej
"More Than Words 2013"
dla klas 4-6

STO Gdańsk
Opiekunowie:
K. Fudala,
Z. Łapińska,
K. Turska

28.01.2013r.

1 miejsce
Martyna Krupińska i Marta Wirska 4a

2 miejsce
Weronika Rycharska, Paulina Stadnik i Zuzanna Baranowska 6c

3 miejsce
Martyna Półtoranos i Ada Kraus 6a, Róża Krajka 5a

Szkolny Konkurs Plastyczno-Językowy
"My Colourful Farm"
dla klas 2
regulamin

mgr Maria Wdzięczna-Starosta
mgr Kasia Galińska
Alicja Czucha

28.01.2013r.

1 miejsce
Paulina Bobkowska 2f
Ola Górska 2f

2 miejsce
Dominika Juńska 2e
Iga Wojciechowska 2e
Ola Zarembska 2e
Daria Rychłowska 2c

3 miejsce
Daniel Bąk 2e
Maja Tomczak 2a

Międzynarodowy Konkurs z Programowania - Pomorski Baltie 2013
dla klas 1-6

stowarzyszenie TIB, Słowacja we współpracy z Pomorskim Kuratorem Oświaty
koordynatorzy w SP12: mgr Nina Bruderek, mgr Kamila Borkowska

11 i 25.01.2013r. - etap szkolny

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:

Biernat Adam 4f
Chłosta Antoni 5c
Kozaczek Konrad 6a
Mateusz Samet 3c
Mateusz Matczak 5c
Dziergowski Oskar 3c
Ostrowska Hanna 2b

Konkurs logopedyczno-plastyczny
"Mój ulubiony wierszyk logopedyczny"
regulamin

mgr Dorota Dulska
mgr Magdalena Olchowik-Rama

14.01.2013r.

.

Konkurs plastyczny
"Pani Zima"
dla klas 1
regulamin

wychowawcy klas 1.

09.01.2013r.

1 miejsce
Brzozowska Julia 1a
Minkowska Amelia 1 b
Bagniewska Patrycja 1c
Kuźniar Rozalia 1d
Ścibor Lidia 1e
Samełko Alicja 1f

2 miejsce
Kutny Wiktor 1a
Żurański Karol 1b
Burdzel Piotr 1c
Kosmal Maja 1d
Bielicka Julia 1e
Marszałek Oliwia 1f

3 miejsce
Bodetka Sara 1a
Kowalewska Aleksandra 1b
Kotowska Marta 1c
Chcińska Kinga 1d
Śledziński Łukasz 1e
Żółkiewicz Patrycja 1f

Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Ekologicznej
"Woda źródłem życia"
dla klas 3 i 4
regulamin

mgr Alicja Czucha
i mgr Katarzyna Grzonka

19.12.2012r.

1 miejsce
Karol Armatowski 4e
Nikodem Trętowski 3h

2 miejsce
Maria Bednarczyk 4g
Maciej Hudy 3i
Weronika Nowotarska 4e

3 miejsce
Joachim Chabowski 4c
Alicja Glebow 3i
Kornelia Kaim 4e
Tymon Krotowski-Cacha 3h
Michał Pestka 3b
Julia Robak 4a
Mateusz Siwko 4g
Maciej Votka 3g

Szkolny konkurs ortograficzny
dla klas 3

mgr Katarzyna Trojańczyk
mgr Ewa Woźniak

18.12.2012r.

1 miejsce
Aleksandra Woś 3h

2 miejsce
Aleksandra Kaparska 3g

3 miejsce
Kinga Kojtek 3f

Szkolny Konkurs Wiedzy
"Janusz Korczak - wielki pedagog i przyjaciel dzieci"

mgr Joanna Baczyńska
mgr Izabela Walendzewicz

18.12.2012r.

1 miejsce
Karolina Gramera 6d

2 miejsce
Julia Jaworska 6d
Konrad Kozaczek 6a

3 miejsce
Grzegorz Rzeski 6d

VIII Megaolimpiada Wiedzy z matematyki
dla uczniów klas 4

Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista" w Gdańsku
koordynator w SP 12 - mgr Nina Bruderek

18.12.2012r.
eliminacje szkolne

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:
Dominika Łukawska 4f
Mateusz Muszyński 4f

Konkurs plastyczny
"Owocowa ozdoba choinkowa"
regulamin

Firma Salvit-Prima
koordynatorzy w SP 12:
mgr Barbara Rut
mgr Marzena Fenska-Rompa

12.12.2012r.

Nagroda specjalna:
Magdalena Sokołowska 1d
Aleksandra Szultka 3i

Wyróżnienia szkolne:
Aleksandra Filipiuk 2c
Aleksandra Gonera 1e
Martyna Marczak 3e
Amelia Packeiser 1c
Maja Rutkiewicz 3i
Karolina Sitek-Juszczak 3e
Michalina Trętowska 2b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego
"English High Flier 2012"
dla klas 5-6

Łowcy Talentów - Jersz Opiekunowie:
K. Fudala,
Z. Łapińska,
K. Turska

12.12.2012r.

Najwyższe miejsca uczniów z SP 12:
Natalia Mach 5e (Mk-372, Mw-48)
Pobłocki Mateusz 6d (Mk-114, Mw-23)

VIII MEGAOLIMPIADA WIEDZY Z JĘZYKA POLSKIEGO
dla uczniów klas 5

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"
koordynator w SP 12 - mgr Wioletta Jóźwik

12.2012r.

LAUREAT KONKURSU - Martyna Jakubek 5b

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
Maja Wójcik 5a
Maja Patrzykowska 5a
Maria Jarząbek 5b
Martyna Jakubek 5b
Mateusz Matczak 5c
Antoni Chłosta 5c
Julia Sudoł 5d
Dominik Śledziewski 5d
Maciej Paprocki 5e
Małgorzata Marczak 5e

Konkurs plastyczny
"Bombka"
dla klas 4-6
regulamin

mgr Ilona Mocarska

11.12.2012r.

1 miejsce
Igor Dygaszewicz 4d
Jakub Kowalski 4c
Mateusz Pluta 4c

2 miejsce
Marysia Komossa 4f
Emilka Motyka 4g
Klaudia Walter 4a

3 miejsce
Małgosia Bagrowska 4g
Olga Barczewska 6a
Dominik Sledziewski 5d

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego

Kurator Oświaty w Gdańsku
koordynator w SP 12:
mgr Marzena Oszejko

10.12.2012r.

Finalista konkursu:
Michał Lewandowski 6b

Międzyszkolny Konkurs plastyczny
"Wiem, rozumiem, pomagam niepełnosprawni są wśród nas"

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 5 w Gdańsku

08.12.2012r.

1 miejsce
Magdalena Sokołowska 1d

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
dla uczniów szkół podstawowych

Kurator Oświaty w Gdańsku
koordynator w SP 12 - mgr Wioletta Jóźwik

12.2012r. eliminacje międzyszkolne

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się:

Karolina Gramera 6d

Międzyszkolny Konkurs plastyczny
"Grypa- lepiej zapobiegać niż leczyć"
dla klas 1-3

Powiatowa Stacja Sanitarno _ Epidemiologiczna w Gdańsku koordynatorzy w SP 12 - mgr Marzena Fenska-Rompa
mgr Katarzyna Grzonka

12.2012r.

3 miejsce
Aleksandra Szultka 3i

Szkolny Konkurs plastyczny
"Grypa- lepiej zapobiegać niż leczyć"
dla klas 1-3
regulamin
zgoda uczestnika

mgr Marzena Fenska-Rompa
mgr Katarzyna Grzonka

26.11.2012r.

1 miejsce
Aleksandra Szultka 3i

2 miejsce
Patrycja Lewandowska 3c

3 miejsce
Maria Meller 2a

Wyróżnienie:
Michalina Trętowska 2b

Alfik matematyczny

firma edukacyjna Łowcy Talentów - JERSZ
koordynator w SP 12 - mgr Beata Walaszek

28.11.2012r.

7 miejsce w województwie
Ada Fabrykiewicz 6b

  Szkolny konkurs
"Mam talent"

dla klas 0-3
regulamin
finaliści

mgr Agata Lesiak
mgr Renata Prusik
mgr Małgorzata Fojut
mgr Kamila Borkowska
mgr Marlena Tulińska

22.11.2012r.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Klasa 1D jak DANCE (taniec z szarfami)
Klaudia Kubiszewska 2e (rysunek)
Jagoda Stasiak 3d (taniec)
Agnieszka Sienkiewicz 3h (gimnastyka artystyczna)
Bartek Pruszyński 2b (śpiew)
Aleksandra Bulej 2d (śpiew)
Ewelina Piórecka 3g (gra na instrumencie)

VIII Megaolimpiada Wiedzy z języka angielskiego
(etap szkolny)
dla klas 6

Gimnazjum "Lingwista"
Opiekunowie:
K. Fudala,
Z. Łapińska,
K. Turska

22.11.2012r.

1 miejsce
Kozaczek Konrad 6a

2 miejsce
Megger Ignacy 6c
Alicja Prahl 6a

3 miejsce
Lewandowski Michał 6b

Konkurs plastyczny
"NASZE MARZENIE - ZDROWE JEDZENIE"
dla klas 0-3
regulamin

mgr Barbara Rut
mgr Marzena Fenska-Rompa
mgr Katarzyna Grzonka

21.11.2012r.

1 miejsce
Emilia Demko 3a

2 miejsce
Kajetan Rut 1d

3 miejsce
Maja Tomczak 2a

Wyróżnienia:
Filip Kwiatkowski 1d,
Maciej Bławat 1d,
Oliwia Jaśkowiak 1a,
Zosia Prymaka 04,
Julia Jaworowska 1d,
Maciej Januszewski 2f,
Magdalena Bagrowska 2i,
Miłosz Jaworowski 1d

VIII Megaolimpiada Wiedzy z języka angielskiego
(etap szkolny)
dla klas 4

GSP "LINGWISTA"
Opiekunowie:
K. Fudala,
Z. Łapińska,
K. Turska,
M. Wdzięczna-Starosta

20.11.2012r.

1 miejsce
Maciej Szymczak 4e

2 miejsce
Mikołaj Bąk 4b

3 miejsce
Łukasz Kościński 4f

VIII Megaolimpiada Wiedzy z języka angielskiego
(etap szkolny)
dla klas 5

Gimnazjum "Lingwista" Opiekunowie:
K. Fudala,
Z. Łapińska,
K. Turska

19.11.2012r.

1 miejsce
Paulina Kojtek 5e

2 miejsce
Natalia Mach 5e

3 miejsce
Maciej Paprocki 5e

Ogólnopolski Konkurs plastyczny
"Skarby Wisły"

Europejskie Przedszkole Ekologiczne BABY CITY w Warszawie

20.11.2012r.

1 miejsce
Nikodem Trętowski 3h

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
dla uczniów szkół podstawowych

Kurator Oświaty w Gdańsku
koordynator w SP 12 - mgr Wioletta Jóźwik

09.11.2012r. eliminacje szkolne

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego:

Karolina Gramera 6d
Ada Fabrykiewicz 6b
Agata Juchniewicz 6d
Agata Bartel 6c
Aleksandra Drążek 6a
Małgorzata Marczak 5e

Szkolny konkurs plastyczny
"W NIEZWYKŁYM ŚWIECIE BAŚNI HANSA CHRISTIANA ANDERSENA"
dla klas 0-3
regulamin

mgr Joanna Baczyńska
mgr Justyna Koronowicz
mgr Elżbieta Sołtys

30.10.2012r.

1 miejsce
Julia Gumienna 3i
Aleksandra Korzeniewska 3i
Magdalena Sokołowska 1d

2 miejsce
Magdalena Bagrowska 2i
Maksymilian Rosiński 2d
Nikodem Trętowski 3h

3 miejsce
Julia Bielicka 1e
Paweł Pozorski 3a
Tymoteusz Żochowski 1e

Szkolny konkurs plastyczny
"Mój ulubiony zwierzak"
dla klas 0
regulamin

mgr Patrycja Szulist

30.10.2012r.

1 miejsce
Adrian Rychłowski 06

2 miejsce
Amelia Fiodorowicz 04
Zuzanna Kaczmarzyk 01

3 miejsce
Natalia Wasiłowska 05

Wyróżnienia:
Paulina Oleksiak 01
Izabela Żańczak 05
Amelia Ringwelska 01
Adam Kosmowski 03
Paweł Stempliński 03
Wiktoria Lechert 03
Marta Lipska 03
Kuba Kołakowski 05
Dominika Szczuka 02
Michał Dziemianko 04
Maciej Kupidura 03

Szkolny konkurs plastyczny
"Portret Janusza Korczaka"
dla klas 4-6
regulamin

mgr Ilona Mocarska

26.10.2012r.

1 miejsce
Ala Prahl 6c
Ala Pszenna 4f
Mateusz Płudowski 4e

2 miejsce
Maria Komossa 4f
Małgorzta Bagrowska 4g
Ewa Dargiewicz 4g

3 miejsce
Grzegorz Rezetka 5a
Agnieszka Półtoranos 4f
Maja Wójcik 5a

Wyróżnienia
Anita Surmacz 4b
Amelia Kruczyńska 4f
Marysia Bednarczyk 4g
Maja Butkiewicz 4d
Emilia Motyka 4g

Szkolny konkurs fotograficzny
"PRZYŁAPANI NA CZYTANIU"
dla klas 4-6
regulamin

mgr Joanna Baczyńska
mgr Justyna Koronowicz
mgr Elżbieta Sołtys

26.10.2012r.

1 miejsce
Patryk Popowicz 5d

Wyróżnienie
Katarzyna Giers 4e

Konkurs plastyczny
"Jesień"
uczniów ze świetlicy klas 0 - 3

mgr Żaneta Łukaszewicz-Kuffel

01.10.2012r.

1 miejsce
Bagrowska Magda 2i

2 miejsce
Chełmińska Wiktoria 1e

3 miejsce
Komosa Gabrysia 2i

Wyróżnienia:
Januszewski Maciej 2f
Kowalewska Ola 1b
Mazur Szymon 01
Żurański Karol 1b

Szkolny konkurs plastyczny
"Pani Jesień"
dla uczniów klas 1
regulamin

mgr Monika Bukowska
mgr Katarzyna Krauze
mgr Katarzyna Pucek
mgr Ula Pucuła
mgr Agnieszka Trętowska
mgr Magdalena Wiencko

24.09.2012r.

1 miejsce
Oliwia Jaśkowiak 1a
Krystian Myszk 1b
Amelia Packeiser 1c
Rozalia Kuźniar 1d
Wiktoria Chełmińska 1e
Maja Samełko 1f

2 miejsce
Natalia Łania 1a
Amelia Maciejewska 1b
Marta Kotowska 1c
Wiktoria Kąkol 1d
Karolina Sochacka 1e
Patrycja Żółkiewicz 1f

3 miejsce
Julia Szatkowska 1a
Iga Vitkovska 1b
Piotr Burdzel 1c
Konrad Kaim 1d
Łukasz Śledziński 1e
Nela Pozorska 1f

 Międzyszkolny konkurs plastyczny
"Bądź bezpieczny na drodze podczas wakacji"

dla uczniów klas 0 - 6

regulamin

Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku
Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku
Koordynatorzy w SP12:
Nina Pawlicka-Śledź - klasy IV-VI
Marzena Chojnowska - klasy II-III
Emilia Naklicka - klasy O-I

20.09.2012r.

klasy 0 - I
1 miejsce
Majewska Maja 1a, SP20

2 miejsce
Szymczak Matylda 1d, SP12

3 miejsce
Walecki Maciej 1d, SP12

Wyróżnienie
Chojnacki Bartosz 0B, SP20

klasy II - III
1 miejsce
Czeszkiewicz Aleksander 3a, SP12

2 miejsce
Głuszek Jakub 3c, SP50

3 miejsce
Chojnowska Róża 3, SP79

Wyróżnienie
Jędrzejewska Kamila 3b, SP20
Bajków Szymon 3a, SP12

klasy IV - VI
1 miejsce
Żurańska Ada 5b, SP 12

2 miejsce
Bulej Agata 5d, SP12

3 miejsce
Michałowski Bartłomiej 5a, SP12

Nowy

rok szkolny

2012/2013

Powodzenia

Konkurs koszulkowy
"Kibicuję Fair Play"

mgr Beata Demko
mgr Renata Kucharska
mgr Justyna Sokołowska

04.06.2012r.

1 miejsce
Honorata Drozd 3a

2 miejsce
Anna Krzemińska 6c
i Bartłomiej Krzemiński 2h

3 miejsce
Hania Klinkosz 2d
Julia Robak 3a

Konkurs
"Wiedza o Euro 2012"

mgr Beata Demko
mgr Renata Kucharska
mgr Justyna Sokołowska

04.06.2012r.

1 miejsce
Krzysztof Boruń 4a
Nikodem Marciniak 3c
Jakub Dąbkowski 4a
Hubert Wilarski 3g

Rodzinny konkurs
"Hymn EURO 2012"
regulamin

mgr Renata Prusik
mgr Magdalena Szotyńska
mgr Małgorzata Fojut
mgr Marlena Tulińska

16.06.2012r.
sobota
o godz. 11:00
przy salkach korekcyjnych

1 miejsce
Kinga Kirko

2 miejsce
Laura Jaworska i Aleksandra Górska

3 miejsce
Magdalena Płyta z mamą

Wyróżnienie:
Zuzanna Muszyńska
i Maja Dziadowicz

Wyróżnienie:
dzieci z kółka muzycznego prowadzonego przez p. Annę Bazylewicz

Konkurs informatyczny
"Potyczki z komputerem"

firma INTEL

24.05.2012r.

3 miejsce
Adam Biernat 3f

 Międzyszkolny konkurs czytelniczy
"Wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima bawią i uczą"


regulamin

mgr Joanna Baczyńska
mgr Magdalena Niedziela

17.05.2012r.

1 miejsce
SP 12 w Gdańsku

2 miejsce
SP 48 w Gdańsku

3 miejsce
SP 77 w Gdańsku

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Na rowerze bezpiecznie"
dla uczniów klas 0 - 6
regulamin

Pałac Młodzieży w Gdańsku
koordynator: mgr Nina Pawlicka-Śledź

09.05.2012r.

2 miejsce
Weronika Trzeciak 5d

Konkurs fotograficzny
"Cztery pory roku - wiosna"

regulamin

mgr Emilia Naklicka
mgr Marzena Chojnowska,
mgr Nina Pawlicka-Śledź

08.05.2012r.

.

Wielki Maraton Czytelniczy
"Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca"
dla uczniów klas 4-6
regulamin

Stowarzyszenie Przyjaciół Książki dla Młodych
i Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
koordynatorzy konkursu w SP 12:
mgr Izabela Walendzewicz
mgr Joanna Baczyńska

05.2012r.

Finalista:
Krzysztof Szymański 6c

Wyróżnienie:
Mateusz Pełka 6c

VII Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny
"Rysujemy rymy - słowem i kredką"
dla uczniów w wieku 9-12lat
regulamin

SP 17 w Rzeszowie
oraz Wydawnictwo KOMLOGO
koordynatorzy w SP 12:
mgr Dorota Dulska
mgr Magdalena Olchowik-Rama

30.04.2012r.

.

Wojewódzki Konkurs Poetycki
"Wiersze bursztynem malowane"
dla uczniów klas 1 - 6
regulamin

mgr Joanna Baczyńska
mgr Agnieszka Trętowska

25.04.2012r.

wyniki...

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Bursztynowo"
dla uczniów klas 0 -3
regulamin

mgr Katarzyna Grzonka
mgr Agnieszka Trętowska

25.04.2012r.

wyniki...

Klasowy Konkurs Ortograficzny
dla uczniów klas 3

Wychowawcy klas 3

19.04.2012r.

Klasowy Mistrz Ortografii

3b - Mikołaj Bąk
3c - Natalia Samulewska
3d - Alan Rytwiński
3e - Maciej Szymczak
3f - Mateusz Muszyński
3g - Hubert Wilarski

Wojewódzki Konkurs
"Super Pierwszak"
dla uczniów klas 1
regulamin

mgr Ewa Grzymała
mgr Agnieszka Trętowska

14.04.2012r.

  Wyniki...

Międzyszkolny konkurs plastyczny
kibiców Lechii Gdańsk

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy"
Kibice Razem Lechia Gdańsk
Ultras Lechia Gdańsk

05.04.2012r.

Wyróżnienie
Bartłomiej Pawłowski 3c

Wojewódzki Konkurs Logopedyczny
"Łamie języki i poprawia byki"
dla uczniów klas 1-3
regulamin

SP 39 w Gdańsku
koordynatorzy w SP 12:
mgr Dorota Dulska
mgr Magdalena Olchowik-Rama

02.04.2012r.

Wyróżnienie

Martyna Wójcik

VI Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
dla uczniów klas 3

Małgorzata Koszykowska,
Maria Selke, Marzena Dojlido
- nauczyciele SP 5 w Gdańsku

30.03.2012r.

Wyróżnienie
Zuzanna Żochowska 3c

Konkurs plastyczny
"Mój krajobraz"
dla uczniów klas 1 - 6
regulamin

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Wydział Architektury PG

30.03.2012r.

Kategoria kl. 1-3
1 miejsce
Magdalena Bagrowska 1i
Małgorzata Bagrowska 3g

2 miejsce
Aleksandra Szuldka 2i

Wyróżnienie
Martyna Surdyka 3c

Kategoria kl. 4-6 - prace płaskie
1 miejsce
Julia Naklicka 5d

2 miejsce
Szymon Cimiński 4b
Weronika Kotulska 5b

3 miejsce
Weronika Trzeciak 5d

Wyróżnienie
Jakub Szymczak 6b

Kategoria kl. 1-3 - prace przestrzenne
1 miejsce
Maria Jarząbek 4b

2 miejsce
Jakub Łada 4e

3 miejsce
Maja Patrzykowska 4a

Wyróżnienie
Wiktoria Błaszkiewicz 4e

Miejski etap XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
"20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą tak nas malują"
dla uczniów klas 0 - 6
regulamin
Formularz zgłoszeniowy

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności oraz Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Gdańsku
koordynator konkursu w SP 12
mgr Ilona Mocarska

23.03.2012r.

Wyróżnienie
Aleksandra Szultka 2i

Konkurs plastyczny
"Droga do morza"
dla uczniów klas 1-3
uczęszczających do świetlicy

regulamin

mgr Marzena Chojnowska
mgr Emilia Naklicka
mgr Nina Pawlicka-Śledź

22.03.2012r.

.

Konkurs plastyczno-techniczny
"Wiosenny kapelusz"
dla uczniów klas 1

mgr Małgorzata Fojut
mgr Renata Prusik
mgr Marlena Tulińska

21.03.2012r.

1 miejsce
Pola Morawczyńska 1b
Justyna Nowotarska 1i

2 miejsce
Paulina Bobkowska 1f
Amelia Dereń 1i
Oliwia Molenda 1d

3 miejsce
Magdalena Bagrowska 1i
Kuba Ossowski 1e

Wyróżnienia:
Martyna Bałycz 1b
Kornelia Mamet 1a
Natalia Termena 1i

Konkurs piosenki
"Uciekaj Zimo"
dla uczniów klas 0-3

regulamin

mgr Anna Bazylewicz
mgr Małgorzata Witkowska

21.03.2012r.

1 miejsce
Nela Pozorska 06

2 miejsce
Zuzanna Kruszyńska 2b
Iga Żurańska 2b

3 miejsce
Rozalka Krużyńska 02

Wyróżnienia:
Ewelina Jaworska 05
Magda Łoska 05
Amelia Packajzer 03
Marta Kotowska 03
Katarzyna Pietkiewicz 03
Patrycja Bagniewska 03
Julia Krzyżanowska 03

Konkurs plastyczny "Statki, Okręty, Żaglowce"

ZKPiG nr 23 w Gdańsku

16.03.2012r.

Wyróżnienie
Weronika Trzeciak

Konkurs plastyczny "Polskie latarnie morskie"

ZKPiG nr 23 w Gdańsku

16.03.2012r.

2 miejsce
Nikodem Trętowski 2h

Wyróżnienie
Julia Duchlińska 3c

Szkolny Konkurs
"Super Pierwszak"
dla uczniów klas 1
regulamin

mgr Ewa Grzymała
mgr Agnieszka Trętowska

9.03.2012r.

Super Pierwszaki SP 12:

Brzozowiec Wiktor 1e
Górska Aleksandra 1f
Groch Wiktor 1c
Kawala Fabian 1d
Kmiecik Szymon 1f
Molenda Oliwia 1d
Oleszek Magdalena 1h
Płyta Magdalena 1h
Seroka Łukasz 1f

 Wojewódzki Konkurs
"Zabawy językiem polskim"
dla uczniów klas 5-6
regulamin

szczegółowe wyniki 

nauczyciele poloniści SP 12

mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

21.02.2012r.

1 miejsce
Kinga Filińska SP 8 Gdańsk

2 miejsce
Joanna Rancew SP 8 Gdńsk

3 miejsce
Weronika Sakowiec SP 56

Wyróżnienia:
Szymon Kuliński SP 2 Kwidzyn
Mateusz Pełka SP 12 Gdańsk
Ada Fabrykiewicz SP 12 Gdańsk

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Pomagamy głodnym zwierzętom w zimie"

Szkoła Podstawowa
w Brniu Osuchowskim

17.02.2012r.

1 miejsce
Paulina Laskowska 3c

Szkolny konkurs na najładniejszy zeszyt
"Mój zeszyt - moja wizytówka"
regulamin

Nauczyciele biblioteki SP 12

01.2012r.

NAGRODY:
Karolina Knop 6c
Martyna Kowalska 6d
Marta Szczodrowska 5b
Magdalena Pęda 6c
Patrycja Grzanka 6b

WYRÓŻNIENIA:
Natalia Mach 4e
Zuzanna Baranowska 5c
Paulina Kojtek 4e
Zuzanna Flevaris 6b
Marta Bogucka 6d

Szkolny konkurs plastyczny
"Zimowy świat"
dla uczniów klas 2
regulamin

mgr Justyna Sokołowska
mgr Renata Kucharska

13.01.2012r.

1 miejsce
Maja Walasek 2g

2 miejsce
Iga Górny 2b

3 miejsce
Nikodem Trętowski 2h

Wyróżnienia:
Weronika Szafraniec 2g
Karolina Majkut 2f
Agata Wychocka 2f
Julia Gumienna 2i
Agata Kliszcz 2f
Paula Krupińska 2f

Szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas 4 - 6

SP 57 Gdańsk
koordynator konkursu w SP 12
-mgr Urszula Łuć

12.01.2012r. -eliminacje w SP 12

03.03.12 w SP 57 w Gdańsku , godz. 10.

SZKOLNI MISTRZOWIE ORTOGRAFII:
Klasy 4
Paulina Kojtek 4e

Klasy 5
Michał Lewandowski 5b

Klasy 6
Zuzanna Wronkowska 6c


W ELIMINACJACH REJONOWYCH SZKOŁĘ REPREZENTUJĄ:
Klasy 4
Paulina Kojtek 4e, Natalia Mach 4e

Klasy 5
Michał Lewandowski 5b, Piotr Rusin 5a

Klasy 6
Zuzanna Wronkowska 6c, Weronika Kobos 6 c

Ogólnopolski konkurs plastyczny
"Sentymentalne ozdoby świąteczne"
dla uczniów klas 1 - 3

Przedszkole Miejskie nr 50
w Sosnowcu

23.12.2011r.

1 miejsce
Jakub Kowalski 3c

Szkolny konkurs plastyczny
"Płatek śniegu"
dla uczniów klas 1

mgr Renata Prusik

16.12.2011r.

1 miejsce
Julian Baszkowski 1e
Maciej Januszewski 1f

2 miejsce
Igor Dzierżawski 1e

3 miejsce
Jakub Dróżdż 1i

Wyróżnienie
Marceli Pieniążkiewicz 1g

Konkurs literacki
"Opowieść wigilijna"
dla uczniów klas 1
regulamin

mgr Małgorzata Fojut
mgr Renata Prusik

15.12.2011r.

1 miejsce
Jakub Dróżdż 1i

2 miejsce
Daria Rychłowska 1c

3 miejsce
Klaudia Kubiszewska 1e

Ogólnopolski konkurs
"Alfik humanistyczny"
dla uczniów klas 4 - 6

Firma "Łowcy Talentów - Jersz"
koordynator konkursu w SP 12
- Urszula Łuć

14.12.2011r.

.

Konkurs plastyczny
"Aniołem jest każdy z Nas"
dla uczniów klas 1 - 6
regulamin

mgr Ilona Mocarska

14.12.2011r.

Kategoria wiekowa kl.1-3
1 miejsce
Kamila Kotarska 3g

2 miejsce
Agata Kalinowska 3g

3 miejsce
Jakub Stramski 2a

Wyróżnienie:
Maciej Januszewski 1 f


Kategoria wiekowa kl.4-6
1 miejsce
Ada Żurańska 4b

2 miejsce
Patrycja Bachórz 4c

3 miejsce
Julia Sudoł 4d

VIII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek
"NAD ŚWIATEM CICHA NOC"

Pałac Młodzieży w Gdańsku

10.12.2011r.

II NAGRODA w kategorii wokalno-instrumentalnej:
"TUZINKI" ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdańsku

Konkurs plastyczny
"UEFA EURO 2012 oczami najmłodszych kibiców"
dla uczniów klas 0 - 3

Gazeta Wyborcza, Miasto Gdańsk, Radio Gdańsk

09.12.2011r.

Wyróżnienie:
Jakub Wiśniewski 1d
Grzegorz Szymański 2h

Konkurs plastyczny
"Bożonarodzeniowe drzewko"
dla oddziałów przedszkolnych

mgr Judyta Rucińska

09.12.2011r.

1 miejsce
Patrycja Bagniewska 03
Szymon Roter 06

2 miejsce
Weronika Henig 04
Adam Staniewicz 03

3 miejsce
Nela Pozorska 06
Kamil Bandrowski 06

Wyróżnienie:
Wiktoria Rozatka 02
Natalia Łania 01
Milena Jodko 05

Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Ekologicznej
"Woda źródłem życia"
dla uczniów klas 3 i 4
regulamin

mgr Alicja Kowalczewska
mgr Agnieszka Trętowska

07.12.2011r.

1 miejsce
Dominika Badziąg 4a
Aleksandra Dobrowolska 3c

2 miejsce
Mikołaj Bąk 3b
Maja Wójcik 4a

3 miejsce
Karol Armatowski 3e
Joachim Chabowski 3c

Wyróżnienia:
Antoni Ambroziak
Michał Błach
Julia Duchlińska
Dawid Jażdżewski
Jakub Kowalski
Dominika Łukawska
Dawid Maziuk
Natalia Samulewska
Mateusz Siwko
Martyna Surdyka
Zuzanna Żochowska

Międzyszkolny Konkurs
"Piszę do Ciebie Mikołaju"

księgarnia POLANGO

06.12.2011r.

3 miejsce
Aleksandra Szultka 2i

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
"Mój przyjaciel ortografia"
dla uczniów klas 3
regulamin

Szkoła Podstawowa nr 65
w Gdańsku

koordynator konkursu w SP 12
mgr Katarzyna Grzonka

05.12.2011r.

1 miejsce
Mikołaj Bąk 3b

2 miejsce
Zuzanna Żochowska 3c

3 miejsce
Natalia Żmuda 3g

Konkurs plastyczny
"Grypa - lepiej zapobiegać niż leczyć"
dla uczniów klas 5 i 6
regulamin

Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku

koordynator konkursu w SP 12
mgr Marzena Fenska-Rompa

02.12.2011r.

.

VII Megaolimpiada Wiedzy
- język polski dla uczniów klas 4

Szkoła Podstawowa "Lingwista"
koordynatorzy w SP 12
mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

02.12.2011r.
etap szkolny

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Marysia Jarząbek 4b
Natalia Najmowicz 4d

VII Megaolimpiada Wiedzy
- historia dla uczniów klas 4

Szkoła Podstawowa "Lingwista"
koordynatorzy w SP 12
mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

02.12.2011r.
etap szkolny

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Michał Kawalec 4d
Jakub Myrcik 4b

VII Megaolimpiada Wiedzy
- język polski dla uczniów klas 5

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"
koordynatorzy w SP 12
mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

02.12.2011r.
etap szkolny

Do etapu rejonowego
(9 stycznia 2012)
zakwalifikowali się:
Piotr Rusin 5a
Michał Dufke a
Michał Lewandowski 5b
Ada Fabrykiewicz 5b
Zuzanna Baranowska 5c
Ignacy Megger 5c

VII Megaolimpiada Wiedzy
- historia dla uczniów klas 5

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"
koordynatorzy w SP 12
mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

02.12.2011r.
etap szkolny

Do etapu rejonowego (11 stycznia 2012)zakwalifikowali się:
Mateusz Gabryel 5a
Piotr Rusin 5a
Ada Fabrykiewicz 5b
Michał Lewandowski 5b
Ignacy Megger 5c
Zuzanna Baranowska 5c

VII Megaolimpiada Wiedzy
- historia dla uczniów klas 6

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"
koordynator w SP 12
mgr Wioletta Jóźwik

02.12.2011r.
etap szkolny

Do etapu rejonowego
(18 stycznia 2012)
zakwalifikowali się:
Nina Ulicka 6a
Michał Walaszek 6a
Sandra Heil 6b
Sebastian Dzikowski 6b
Mateusz Pełka 6c
Anna Krzemińska 6c
Maciej Kordunowski 6d
Oliwia Rot 6d

Konkurs Plastyczny
"Mój pluszowy miś"

mgr Kamila Borkowska
mgr Joanna Sadakierska

25.11.2011r.

1 miejsce
Nela Pozorska klasa 06

2 miejsce
Kacper Grabowski klasa 05

3 miejsce
Wiktoria Rezetka klasa 02

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Mój ulubiony miś i jego przyjaciele"
dla uczniów klas 0-3

Szkoła Podstawowa nr 39
w Gdańsku

25.11.2011r.

2 miejsce
Michalina Trętowska 1b

Wyróżnienie
Julia Gumienna 2i

Konkurs poetycki
"Wiersze o Misiach"

Opiekunowie MSU:
mgr Kamila Borkowska
mgr Katarzyna Grzonka
mgr Joanna Sadakierska

25.11.2011r.

1 miejsce
Amelia Karmowska 2g

2 miejsce
Szymon Kościński 2g

1 miejsce
Michał Kądziela 3a

Konkurs ortograficzny
dla uczniów klas 3

mgr Katarzyna Grzonka

24.11.2011r.

Mistrz ortografii:
Mikołaj Bąk 3b
Maria Bednarczyk 3g
Natalia Żmuda 3g
Zuzia Żochowska 3c

Wyróżnienia:
Zuzanna Kawala 3d
Natalia Samulewska 3c
Jan Starosta 3g

VII MEGAOLIMPIADA WIEDZY -język angielski
dla uczniów z klas 4-tych

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"
koordynator w SP 12
mgr Zuzanna Łapińska

24.11.2011r.

Do etapu rejonowego (12.01.2012) zakwalifikowali się:
Natalia Najmowicz 4d
Paulina Kojtek 4e

VII MEGAOLIMPIADA WIEDZY -język angielski
dla uczniów z klas 5-tych

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"
koordynator w SP 12
mgr Katarzyna Turska

22.11.2011r.

Do etapu rejonowego (18.01.2012) zakwalifikowali się:
Kozaczek Konrad 5a
Megger Ignacy 5c
Rusin Piotr 5a

VII MEGAOLIMPIADA WIEDZY -język angielski
dla uczniów z klas 6-tych

Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"
koordynator w SP 12
mgr Karolina Fudala

21.11.2011r.

Do etapu rejonowego (19.01.2012) zakwalifikowali się:
Adrian Brodzik 6C
Anna Krzemińska 6C
Julia Samulewska 6D
Michał Walaszek 6A

Konkurs
"Mam talent"
dla uczniów klas 0-3
regulamin

mgr Ewa Grzymała
mgr Agata Lesiak
mgr Renata Prusik

21.11.2011r.

Laureaci:
Bartosz Wilarski 1e - taniec
Martyna Pietrewicz 3f - śpiew
Jagoda Stasiak i Hanna Klinkosz 2d - układ taneczny
Paulina Bańkiewicz 1c - gimnastyka artystyczna

Konkurs plastyczny
"ANIELI GRAJĄ!"
regulamin

Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.

koordynatorzy konkursu w SP 12
mgr Aleksandra Krupińska
mgr Magdalena Niedziela

14.11.2011r.

2 miejsce
Aleksandra Henning 3b

Konkurs Interdyscyplinarny
"Język polski z historią"

Kuratorium Oświaty
koordynator w SP 12
mgr Wioletta Jóźwik

03.11.2011r.
etap szkolny

Do etapu rejonowego
(13 stycznia 2012)
zakwalifikowali się:
Michał Januszko 6a
Michał Walaszek 6a
Mateusz Pełka 6c
Ada Fabrykiewicz 5b
Michał Lewandowski 5b

Konkurs
"Mój przyjaciel kot i pies"
dla oddziałów przedszkolnych

mgr Magdalena Niedziela

10.2011r.

1 miejsce
Rozalia Krużyńska 02
Kinga Chacińska 04

2 miejsce
Patrycja Żółkiewicz 06
Adam Staniewicz 03
Marta Kotowska 03

3 miejsce
Milena Jodko 05
Natalia Wasiłowska 01
Zuzia Maciejewska 04

Wyróżnienie
Ola Kowalewska 02
Kamil Bandowski 06

Konkurs na najciekawszy plakat do hasła: Nasze Marzenie- Zdrowe Jedzenie
dla uczniów klas 2-4
regulamin

mgr Marzena Fenska-Rompa
mgr Barbara Rut

20.10.2011r.

1 miejsce
Jakub Kowalski 3c

2 miejsce
Maksymilian Gurski 2i

3 miejsce
Maja Wójcik 4a

Wyróżnienia:
Maja Marciniec 2a
Kamil Kwiatkowski 2b
Mikołaj Olkowski 2b
Magdalena Koselska 2c
Amelia Łobejko 2c
Patrycja Lewandowska 2c
Martyna Ozga 2c
Aleks Kowalczuk 2d
Julka Pawłowska 2d
Jagoda Stasiak 2d
Sonia Tabaczkiewicz 2d
Marta Cieszyńska 2h
Sandra Jodczyk 2h
Hanna Ossowska 2h
Nikodem Trętowski 2h
Aleksandra Szultka 2i
Szymon Kalkowski 3b
Emilia Bokun 3c
Dawid Maziuk 3c
Natalia Samulewska 3c
Alicja Skrzecz 4b
Dominik Śledziewski

Szkolny konkurs fotograficzny
"Biblioteka - miejscem dla każdego człowieka"
dla uczniów klas 4-6
regulamin

Nauczyciele biblioteki SP 12

17.10.2011r.

Wyróżnienie
Dominik Śledziewski 4d

Rok szkolny

2011

/

2012

Konkurs plastyczno-literacki
"Laurka dla mamy i taty"
dla uczniów klas 2-3

mgr Marzena Fenska-Rompa
mgr Aleksandra Hałagida

10.06.2011r.

1 miejsce
Karol Burzyński 2g

2 miejsce
Szymon Demko 3c

3 miejsce
Agata Bulej 3d

Wyróżnienia:
Mikołaj Bąk 2b,
Maria Bednarczyk 2g,
Maja Patrzykowska 3a

  I edycja międzyszkolnego konkursu recytatorskiego
"W świecie wierszy dla dzieci"

dla uczniów klas 0-1
regulamin

mgr Kamila Borkowska
mgr Joanna Sadakierska

08.06.2011r.

1 miejsce
Aleksandra Szczerbak SP12,
Debora Sobieska SP12

2 miejsce
Agnieszka Piskor SP 86,
Iga Dymek SP 86

3 miejsce
Martyna Rymarowicz SP 65

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pocztówka dla zwierzaka"

Kino Orange IMAX w Warszawie i Ogród Zoologiczny w Warszawie

06.06.2011r.

Wyróżnienie
Aleksandra Dąbrowska 3a

Maraton Czytelniczy "Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca"
dla uczniów klas 4-6

SP nr 45w Gdańsku,
I Zespół Szkół STO w Gdańsku
oraz SP nr 27 w Gdańsku
koordynator konkursu w SP 12
- mgr Joanna Baczyńska

Maraton trwał od września do maja,
podsumowanie nastąpiło
02.06.2011r.

Finaliści:
Wojciech Szczęsny 6b
Paweł Cholewiński

Wyróżnienie
Pełka Mateusz 5c

Wewnątrzszkolny konkurs recytatorski
"W świecie wierszy dla dzieci"
dla uczniów klas 0-1
regulamin

mgr Kamila Borkowska
mgr Joanna Sadakierska

02.06.2011r.

1 miejsce
Aleksandra Szczerbak 01
Debora Sobieska I c

2 miejsce
Aleksandra Bulej 04
Jakub Sobieraj I g

3 miejsce
Aleksandra Górska 06
Karolina Majkut I f

Mini Playback Show
dla uczniów klas 0-3
regulamin

mgr Kamila Borkowska
mgr Joanna Sadakierska

01.06.2011r.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody - niespodzianki

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Gdańsk - bursztynowe miasto"
dla uczniów klas 0-3

ZKPiG nr 4 w Gdańsku

24.05.2011r.

1 miejsce
Nikodem Trętowski 1h

2 miejsce
Antoni Donderewicz 2g

Wyróżnienie
Jakub Piechowski 2b
Otylia Majewska 2g

Międzyszkolny Konkurs Informatyczno - Lingwistyczny "The Amber Tree"
dla uczniów klas IV-VI
regulamin

mgr Katarzyna Turska

05.2011r.

1 miejsce
Wiktoria Gorczyca 5a  
Nina Ulicka 5a   ppt

2 miejsce
Wiktoria Stramska 6d   ppsx

3 miejsce
Bartłomiej Tusiński SP8  ppt

Ogólnopolski Konkurs
"Geniusz historyczny"
dla uczniów klas IV-VI

Szkolna Akademia Wiedzy
koordynator konkursu w SP 12
- mgr Urszula Łuć

19.05.2011r.

Najlepszy wynik wśród klas IV
- IGNACY MEGGER 4c 191 pkt.,
25 miejsce w kraju

Najlepszy wynik wśród klas V -
WERONIKA KOBOS 5c 137 pkt.,
52 miejsce w kraju

Najlepszy wynik wśród klas VI -
JAKUB MIANOWSKI 6d 198 pkt.,
22 miejsce w kraju

Ogólnopolski konkurs
"Geniusz humanistyczny"
dla uczniów klas IV-VI

Szkolna Akademia Wiedzy
koordynator konkursu w SP 12
- mgr Urszula Łuć

16.05.2011r.,
godz. 8.00

Najlepszy wynik wśród klas IV -
PIOTR RUSIN 4a 207 pkt.,
17 miejsce w kraju


KLASY V:

MATEUSZ PEŁKA 5c
- LAUREAT, nagroda książkowa,
231 pkt., 5 miejsce w kraju

MICHAŁ WALASZEK 5d -
dyplom wyróżnienia, 230 pkt.,
6 miejsce w kraju

JULIA SAMULEWSKA 5d -
dyplom wyróżnienia, 211 pkt.,
15 miejsce w kraju

NINA ULICKA 5a -
dyplom wyróżnienia, 212 pkt.,
15 miejsce w kraju


KLASY VI:
WOJCIECH SZCZĘSNY 6b -
dyplom wyróżnienia, 217 pkt.,
12 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Bursztynowo"
dla uczniów klas 0-3
regulamin

mgr Katarzyna Grzonka
mgr Agnieszka Trętowska

10.05.2011r.

Wyniki...

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Pocztówka z mojego miasta"
dla uczniów klas 0 - 3

Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi
oraz Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie Filia nr 1.

30.04.2011r.

Wyróżnienie:
Maja Patrzykowska 3a

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Wspaniały Świat Turcji"
dla uczniów klas 0 - 3

"Oświata - Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji
Towarzystwo Polsko - Tureckie
Nadbałtyckie Centrum Kultury

18.04.2011r.

Laureaci:
Aleksandra Dąbrowska 3a
Michalina Trętowska 02

Konkurs plastyczny
"Wielkanocna kartka"
dla uczniów klas 0

mgr Judyta Rucińska
i mgr Joanna Sadakierska

18.04.2011r.

1 miejsce
Maja Tomczak 01
Laura Zielińska 06

2 miejsce
Jakub Góra 06
Sebastian Żółkiewicz 06

3 miejsce
Szymon Kmiecik 06
Kacper Janowicz 01

Wyróżnienia
Wojtek Donderowicz 05
Bartek Wilarski 05

Konkurs plastyczny
"Piotruś Pan"
dla uczniów klas 1
regulamin

mgr Renata Kucharska

11.04.2011r.

1 miejsce
Ola Szultka 1i

2 miejsce
Julia Malinowska 1g

3 miejsce
Hania Ossowska 1h

Wyróżnienie:
Konrad Bochenek 1g
Kuba Sobieraj 1g
Ewelina Piórecka 1g
Szymon Kościński 1g
Marta Kosmowska 1g
Amelia Karmowska 1g
Julia Gumienna 1i
Maja Walasek 1g
Paweł Królik 1g

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Przez oko lunety"

Szkoła Podstawowa nr 17
w Gdańsku

30.03.2011r.

1 miejsce
Nikodem Trętowski 1h

Wyróżnienie
Amelia Krużyńska 1c

Konkurs Plastyczny
"Gdańsk - bursztynowe miasto"
dla uczniów klas 0-3

mgr Anna Jakubek
mgr Beata Koprowska

28.03.2011r.

1 miejsce
Karol Burzyński 2g
Aleksandra Szultka 1i

2 miejsce
Maja Tomczak 01
Jakub Piechowski 2b

3 miejsce
Nikodem Trętowski 1h
Wojciech Niziołek 2g

Wyróżnienie
Radosław Łaszczuk 2g
Antoni Donderewicz 2g
Otylia Majewska 2g

Konkurs muzyczny
"Uciekaj Zimo"
dla uczniów klas 0-3

mgr Anna Bazylewicz

25.03.2011r.

1 miejsce
Patrycja Teterycz 07

2 miejsce
Małgorzata Szurpicka 07

3 miejsce
Aleksandra Górska 06

Wyróżnienie
Jakub Piechowski 2b
Trio: Małgorzata Bagrowska,
Ewa Dargiewicz
i Kamila Kotarska 2g

Konkurs plastyczno-literacki
dla uczniów klas 1
regulamin

mgr Katarzyna
Basiewicz - Potępska

do 25.03.2011r.

1 miejsce
Marek Kołodziejczak 1a
Aleksandra Szultka 1i
Nikodem Trętowski 1h

2 miejsce
Jakub Sobieraj 1g

3 miejsce
Amelia Karmowska 1g

Wyróżnienie
Patrycja Lewandowska 1c
Jakub Bruski 1g
Adriana Cudnik 1c
Marta Kosmowska 1g
Michał Ćwiek 1g
Julia Malinowska 1g
Konrad Bochenek 1g
Paweł Królik 1g
Natalia Stancel 1c
Artur Gawisz 1c
Piotr Podhorecki 1g

Konkurs informatycznego
"Bezpieczny internet"

mgr Joanna Baczyńska
mgr Adam Soborowski
ks. Sylwester Malikowski

03.2011r.

1 miejsce
Dawid Stasiak

2 miejsce
Piotr Rusin

3 miejsce
Jakub Pomirski
Patryk Chmara

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
dla uczniów klas 3

SP nr 16 w Gdańsku

24.03.2011r.

W kategorii indywidualnej:
1 miejsce

Paulina Kojtek 3e

3 miejsce
Małgorzata Marczak 3e

W kategorii zespołowej:
3 miejsce

Drużyna SP 12 w składzie:
Paulina Kojtek 3e,
Małgorzata Marczak 3e,
Aleksandra Przybyszewska 3a,
Dominik Śledziewski 3d

I Konkurs plastyczny "Statki, Okręty, Żaglowce"

ZKPiG nr 23 w Gdańsku

22.03.2011r.

1 miejsce
Nikodem Trętowski 1h

Wyróżnienie
Amelia Krużyńska 2c

V Konkurs plastyczny "Polskie latarnie morskie"

ZKPiG nr 23 w Gdańsku

22.03.2011r.

1 miejsce
Grzegorz Szymański 1h

2 miejsce
Aleksandra Dąbrowska 3a
Amelia Kruczyńska 2f

3 miejsce
Maja Butkiewicz 2d

Wyróżnienie
Adrianna Cudnik 1c
Alicja Glebow 1i
Julia Gumienna 1i
Kacper Steller 3b
Michalina Trętowska 02
Ada Żurańska 3b

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

Centrum Edukacji Szkolnej
w Warszawie

koordynatorzy konkursu w SP 12:
mgr Katarzyna Trojańczyk
i mgr Ewa Woźniak

18.03.2011r.

Laureaci klas 1:
Alicja Gapińska 1i
Julia Gumienna 1i
Nikodem Trętowski 1h
Szymon Paszkiewicz 1b

Laureaci klas 2:
Mateusz Siwko 2g
Mikołaj Bąk 2b
Łukasz Kościński 2f
Anita Surmacz 2d
Mateusz Muszyński 2f
Aleksandra Katyńska 2f
Karol Armatowski 2e

Ogólnopolski Konkurs English Ace 2011

Koordynatorzy w SP 12:
mgr Zuzanna Łapińska
mgr Katarzyna Turska

16.03.2011r.

13 miejsce w województwie / 118 miejsce w kraju
Anna Krzemińska 5c

16 miejsce w województwie / 129 miejsce w kraju
Julia Samulewska 5d

  II Mistrzostwa
Szkoły Podstawowej nr 12
w szachach

regulamin

mgr Jędrzej Długosz

14.03.2011r.

godz. 15:30 - 18:00

Mistrz szkoły:
Maciej Szymczak

Klasyfikacja klas 0
1 miejsce
Kacper Polański
2 miejsce
Wiktor Groch
3 miejsce
Mikołaj Łukasiewicz

Klasyfikacja klas 1
1 miejsce
Jan Tomaszewicz
2 miejsce
Nikodem Trętowski
3 miejsce
Bartosz Krzemiński

Klasyfikacja klas 2
1 miejsce
Maciej Szymczak
2 miejsce
Michał Szlas
3 miejsce
Jan Starosta

Klasyfikacja klas 3-6
1 miejsce
Aleksandra Szlas
2 miejsce
Michał Januszko
3 miejsce
Alexander Jankowski

Konkurs ortograficzny
dla uczniów klas 3

4 najlepszych uczniów pojedzie na międzyszkolny konkurs ortograficzny do SP nr 16

mgr Ewa Grzymała
mgr Agnieszka Trętowska
SP 12

4.03.2011r.
piątek

etap szkolny

Mistrzowie:
Małgorzata Marczak 3e
Dominik Śledziewski 3d
Paulina Kojtek 3e
Aleksandra Przybyszewska 3a

Wyróżnienia:
Jagoda Garbacz 3c
Maja Wójcik 3a
Antoni Chłosta 3c

Szkolny konkurs poetycki
"Walentynkowy wiersz miłosny"
dla uczniów klas 4-6
regulamin

mgr Joanna Baczyńska
oraz mgr Urszula Łuć

25.02.2011r.

KLASY IV - V
1 miejsce

Zuzanna Staniszewska 5b

2 miejsce
Oliwia Bejer 4a

3 miejsce
Maria Kaczmarczyk 4b

KLASY VI
1 miejsce

Katarzyna Kucharczyk 6d

2 miejsce
Przemek Łaszczuk 6c

3 miejsce
Wiktoria Stramska 6d

  Konkurs sportowy
"50-tysięcy"


dla uczniów klas 1-3

GOKF w Gdańsku

25.02.2011r.

3 miejsce
Drużyna z klas 3

4 miejsce
Drużyna z klas 2

4 miejsce
Drużyna z klas 1

Międzyszkolny konkurs na pracę pt.
"Jak sobie radzę z dysleksją"


  Prezentacja multimedialna Wiktorii

Ogólnokształcące Liceum i Gimnazjum Programów Indywidualnych w Gdańsku Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji

22.02.2011r.

Nagroda GRAND PRIX

Wiktoria Stramska 6d

Szkolny konkurs plastyczny
"Walentynka dla najmłodszych"
dla uczniów klas 0

mgr Judyta Rucińska

14.02.2011r.

1 miejsce
Dominika Juńska 05

2 miejsce
Aleksandra Gajewska 01

3 miejsce
Michalina Trętowska 02

Wyróżnienia:
Maksymilian Rosiński 04
Małgosia Szurpicka 07
Łukasz Mazur 03
Maja Tomczak 01
Wiktor Brzozowiec 05

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy Przyrodniczo - Ekologicznej
"Woda źródłem życia"
dla uczniów klas 3-4

SP 17 w Gdańsku

12.02.2011r.

Finalistka:
Dominika Badziąg 3a

IX WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY
dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych

Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku, koordynator konkursu w SP 12 - Urszula Łuć

12.02.2011 r.
o godz. 10.00
w SP nr 57 w Gdańsku, przy ul. Aksamitnej 8.

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:
KLASY IV
Ada Fabrykiewicz 4b,
Michał Lawandowski 4b
KLASY V
Agnieszka Bąk 5d,
Michał Januszko 5a
KLASY VI
Katarzyna Walecka 6d,
Julia Tiupin-Szulc 6b

Szkolny Konkurs "Valentine Card"

mgr Katarzyna Turska

02.2011 r.

1 miejsce
Nina Ulicka 5a

2 miejsce
Joanna Jadeszko 6b

3 miejsce
Wiktoria Stramska 6d

Wyróżnienie:
Magdalena Głodek 6b
Kaja Stopieńska 6b
Jędrzej Familec 4a

Konkurs Piosenki i Poezji Angielskiej

mgr Katarzyna Turska
mgr Dorota Muszyńska

08.02.2011 r.

Turniej Recytatorski
1 miejsce

Anna Krzemińska 5c
WYRÓŻNIENIE FESTIWALU POEZJI I PIOSENKI ANGIELSKIEJ "MORE THAN WORDS"

2 miejsce
Julia Korol 5c


Turniej Piosenki
1 miejsce

Wiktoria Gorczyca 5a
LAUREAT II MIEJSCA FESTIWALU POEZJI I PIOSENKI ANGIELSKIEJ "MORE THAN WORDS"

2 miejsce
Weronika Kobos 5c

3 miejsce
Julia Michalska 5c

KONKURS ORTOGRAFICZNY dla uczniów klas IV-VI

Urszula Łuć

11.01.2011 r.

MISTRZAMI ORTOGRAFII W SP 12 ZOSTALI:
KLASY IV
Ada Fabrykiewicz 4b
KLASY V
Agnieszka Bąk 5d
KLASY VI
Katarzyna Walecka 6d

Olimpiada wiedzy o Gdańsku

Fundacja Gdańska

grudzień - styczeń 2011r.

Wojtek Szczęsny 6b
Paweł Cholewiński 6a
Mateusz Pełka 5c
(14 miejsce w eliminacjach międzyszkolnych)

Praca literacka - "Jak w naszej szkole uczymy się dbać o środowisko?"

Zakład Utylizacyjny - Szadółki

grudzień 2010r.

Wojtek Szczęsny 6b
Julia Korol 5c
Dawid Stasiak 6d

Szkolny konkurs plastyczny
"Nowoczesny Mikołaj"
dla uczniów klas 0

mgr Anna Modzelewska
SP 12

21.12.2010r.

1 miejsce
Maja Tomczak 01

2 miejsce
Patrycja Mąsior 03

3 miejsce
Maksymilian Rosiński 04

Wyróżnienie
Aleksandra Rzeźnik 07
Wiktor Brzozowiec 05
Kornelia Mamet 01
Dawid Biernacki 01

Eliminacje do MEGAOLIMPIADY WIEDZY
dla uczniów klas 5
Etap I

mgr Dorota Muszyńska
SP 12

15.12.2010r.

1 miejsce
Anna Krzemińska 5c

2 miejsce
Julia Samulewska 5d

Szkolny konkurs
"Woda źródłem życia"
dla uczniów klas 3-4

mgr Mirela Czubiak
mgr Małgorzata Fojut
mgr Julita Morawczyńska

SP 12

16.12.2010r.

1 miejsce
Dominika Badziąg 3a
Julia Hajdel 4d

2 miejsce
Jakub Dąbkowski 3a
Piotr Listewnik 3b
Piotr Rusin 4a

3 miejsce
Paulina Palacios 4d

Wyróżnienia:
Aleksandra Przybyszewska 3a
Małgorzata Marczak 3e
Aleksandra Dąbrowska 3a
Krajka Róża 3a
Wójcik Maja 3a
Dominowski Michael 3a

Ogólnopolski konkurs
"Alfik humanistyczny"
dla uczniów klas 4-6

Firma "Łowcy Talentów - Jersz"

koordynator konkursu w SP 12
- mgr Urszula Łuć

15.12.2010r.

Najlepszy wynik wśród klas IV - Ignacy Megger 4c
Najlepszy wynik wśród klas V - Julia Samulewska 5d
Najlepszy wynik wśród klas VI - Wojciech Szczęsny 6b

Konkurs międzywojewódzki
"Regaty zespołowe - Spacerkiem z euro po Europie"
dla uczniów klas 6

Narodowy Bank Polski we współpracy z OKUN

opiekun konkursu w SP12
- mgr Marzena Oszejko

15.12.2010r.

2 miejsce
drużyna w składzie:
Paweł Cholewiński 6a,
Wojciech Szczęsny 6b,
Dawid Stasiak 6d

Wyróżnienie
drużyna w składzie:
Kinga Grabowska 6a,
Oliwia Zajkowska 6a,
Aleksandra Rezetka 6a

Konkurs interdyscyplinarny
"Język polski z historią"
dla uczniów klas 4-6

Kuratorium Oświaty w Gdańsku

opiekun konkursu w SP12
- mgr Wioletta Jóźwik

15.12.2010r.
etap szkolny

Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
Wojtek Szczęsny 6b
Mateusz Pełka 5c

Eliminacje do MEGAOLIMPIADY WIEDZY
dla uczniów klas 6
Etap I

mgr Zuzanna Łapińska
SP 12

13.12.2010r.

1 miejsce
Wojciech Szczęsny 6b

2 miejsce
Katarzyna Walecka 6d

Świetlicowy konkurs plastyczny
"Dwanaście miesięcy"
dla uczniów klas 0-3
regulamin

mgr Nina Pawlicka-Śledź
Marzena Chojnowska
Dominika Bańkiewicz
SP 12

13.12.2010r.

1 miejsce
Marczak Martyna 1e

1 miejsce
Drozd Honorata 2a

1 miejsce
Zabrocka Aleksandra 1i

Szkolny konkurs plastyczny
"Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy"
dla uczniów klas 1 - 3

mgr Katarzyna Trojańczyk
mgr Ewa Woźniak
SP 12

10.12.2010r.

1 miejsce
Aleksandra Szultka 1i
Alicja Pszenna 2f
Roksana Kocięcka 3b

2 miejsce
Igor Dygaszewicz 2d
Wiktoria Czykiel 2d
Matylda Baczewska 2f
Ada Żurańska 3b

3 miejsce
Paulina Chmielewska 2d
Zazanna Kawala 2d
Amelia Kruczyńska 2f
Szymon Cimiński 3b

Wyróżnienie
Jakub Łapiński 3b
Dominik Śledziewski 3d

  Międzyszkolny konkurs
"Bawię się wiedzą"
dla uczniów klas 3
Etap II
regulamin

mgr Katarzyna Grzonka
mgr Agnieszka Trętowska
SP 12

9.12.2010r.

3 miejsce
Mateusz Raczkowski 3d

Ogólnopolski konkurs
"Ładnego Pisania"

Fundacja Polska Przedsiębiorcza wraz z marką Parker

9.12.2010r.

Jakub Pomirski 6d
Wojtek Szczęsny 6b
Kaja Stopieńska 6b

Szkolny konkurs poetycki
"Zima w poezji"
dla uczniów klas 4-6
regulamin

Koordynator konkursu
- mgr Wioletta Jóźwik

do 6.12.2010r.

KLASY IV
1 miejsce

Ada Fabrykiewicz 4b

KLASY V
1 miejsce

Michała Pietrowski 5c

KLASY VI
1 miejsce

Paweł Cholewiński 6a

WYRÓŻNIENIA:
Mateusz Kendzierski 4b
Iza Zielińska 4b
Piotr Żbikowski 4d
Maria Kaczmarczyk 4b

Międzyszkolny konkurs ortograficzny
"Mój przyjaciel - ortografia"
dla uczniów klas 3

M. Łunkiewicz i G. Stanisławczyk
SP nr 65 w Gdańsku

1.12.2010r.

2 miejsce
Małgorzata Marczak 3e

Wyróżnienie
Maciej Paprocki 3d

Konkurs fotograficzny
  "Owoce jesieni w lasach, parkach, ogrodach..."

LOP Gdańsk

11.2010r.

3 miejsce
Julia Nowicka (8 lat)

Wyróżnienie
Martyna Żelazna (10 lat)

Wojewódzki konkurs plastyczny
"Portret mojego ulubionego misia"
dla uczniów klas 3

mgr Alina Pietrzak

SP 39

25.11.2010r.

Wyróżnienie
Ada Żurańska

Wojewódzki konkurs plastyczny
"Portret mojego ulubionego misia"
dla uczniów klas 2

mgr Alina Pietrzak

SP 39

25.11.2010r.

Wyróżnienie
Natalia Gurzyńska
Dominika Woźny

Wojewódzki konkurs plastyczny
"Portret mojego ulubionego misia"
dla uczniów klas 1

mgr Alina Pietrzak

SP 39

25.11.2010r.

2 miejsce
Amelia Krużyńska

Wyróżnienie
Sabina Gomułka
Nikodem Trętowski
Iga Żurańska

Wojewódzki konkurs plastyczny
"Portret mojego ulubionego misia"
dla uczniów klas 0

mgr Alina Pietrzak

SP 39

25.11.2010r.

Wyróżnienie
Nikola Żbik

Szkolny konkurs plastyczny
"Mój przyjacjiel Miś"
dla uczniów klas 0

mgr Kamila Borkowska
mgr Joanna Sadakierska
SP 12

25.11.2010r.

1 miejsce
Nikodem Kryger 02

2 miejsce
Bartosz Wilarski 05

3 miejsce
Aleksy Maciejewski 07

Wyróżnienia
Sebastian Kłosowski 02
Patrycja Mąsior 03
Michalina Trętowska 02

Szkolny konkurs poetycki
"Wiersze o Misiach"

mgr Kamila Borkowska
mgr Joanna Sadakierska
SP 12

25.11.2010r.

1 miejsce
Michał Koszela 2f

2 miejsce
Natalia Górzyńska 2a

3 miejsce
Zuzanna Kawala 2d

Szkolny konkurs ortograficzny
dla uczniów klas 2

mgr Katarzyna Trojańczyk
mgr Ewa Woźniak
SP 12

11.2010r.

1 miejsce
Zazanna Żochowska 2c

2 miejsce
Mikołaj Bąk 2b

3 miejsce
Anielka Nasyrow 2b

Wyróżnienie:
Mateusz Muszyński 2f
Natalia Żmuda 2g

Ogólnopolski konkurs
"Alfik matematyczny"
dla uczniów klas 3-6

Firma "Łowcy Talentów - Jersz"

koordynator konkursu w SP 12
- mgr Marzena Oszejko

24.11.2010
godz. 8:00

.

Eliminacje do MEGAOLIMPIADY WIEDZY
dla uczniów klas 4
Etap I

mgr Katarzyna Turska
SP 12

23.11.2010r.

1 miejsce
Grzegorz Rzeski 4d

2 miejsce
Kozaczek Konrad 4a

Szkolny konkurs
"Spelling Competition"
dla uczniów klas 6
Etap I

mgr Zuzanna Łapińska
SP 12

22.11.2010r.

1 miejsce
Wojciech Szczęsny 6b

2 miejsce
Dawid Stasiak 6d

Szkolny konkurs ortograficzny
dla uczniów klas 3

mgr Ewa Grzymała
mgr Agnieszka Trętowska
SP 12

22.11.2010r.

1 miejsce
Małgorzata Marczak 3e
Maciej Paprocki 3d

2 miejsce
Nikodem Mazella 3e
Dominik Śledziewski 3d

3 miejsce
Oskar Osiński 3d

Wyróżnienie:
Szymon Cimiński 3b
Jagoda Garbacz 3c
Aleksandra Przybyszewska 3a

Szkolny konkurs plastyczny
"Pani Jesień"
dla uczniów klas 1

mgr Justyna Sokołowska
SP 12

11.2010r.

1 miejsce
Alicja Burdzel 1e

2 miejsce
Natalia Cymer 1e
i Kacper Kolasa 1f

3 miejsce
Dominika Chmielewska 1f

Wyróżnienie:
Iga Żurańska 1b
Kinga Dębowska 1b
Kuba Zwara 1e
Marta Kosmowska 1g
Agata Wychocka 1f
Sandra Jodczyk 1h

Szkolny konkurs plastyczny
"Mój ukochany pluszak"
dla uczniów klas 2

regulamin

mgr Renata Mokwa
mgr Agnieszka Rykaczewska
SP 12

19.11.2010

1 miejsce
Julia Duchlińska 2c
Dawid Jażdżewski 2c

2 miejsce
Zuzanna Czech 2b
Natalia Samulewska 2c

3 miejsce
Zuzanna Żochowska 2c
Katarzyna Jednac 2b

Wyróżnienie
Klaudia Kopczyńska 2b
Łukasz Cejrowski 2c
Jakub Kowalski 2c
Emilia Jackowska 2e
Kuba Brzyszcz 2d
Szymon Kalkowski 2b
Aleksandra Dobrowolska 2c
Aniela Nasyrow 2b

Szkolny konkurs
"Bawię się wiedzą"
dla uczniów klas 3
Etap I

mgr Katarzyna Grzonka
mgr Agnieszka Trętowska
SP 12

18.11.2010r.

Mistrz Wiedzy Ogólnej:
Małgorzata Marczak 3e
Jakub Szatkowski 3c
Ewa Grzybek 3e
Mateusz Raczkowski 3d
Antoni Chłosta 3c

Wyróżnienie:
Adam Cherek 3a
Julia Dziemianko 3c
Aleksander Gabriel 3a
Jagoda Garbacz 3c
Aleksandra Kłębowicz 3c
Natalia Mach 3e
Mateusz Matczak 3c

Szkolny konkurs plastyczny
"Moja szkoła, moja ulica, moja dzielnica"
dla uczniów klas 0-6
regulamin

mgr Joanna Baczyńska

Biblioteka SP 12

17.11.2010r.

KLASY O - III
1 miejsce

Kuba Kowalewski 07

2 miejsce
Honorata Drozd 2a

3 miejsce
Maja Patrzykowska 3a

Wyróżnienie:
Szymon Cimiński 3b
Aleksandra Dąbrowska 3a
Kamil Kwiatkowski 1b

KLASY IV - VI
1 miejsce

Oliwia Bejer 4a

Szkolny konkurs
"Spelling Competition"
dla uczniów klas 5
Etap I

mgr Dorota Muszyńska
SP 12

16.11.2010r.

1 miejsce
Julia Samulewska 5d

2 miejsce
Anna Krzemińska 5c

Szkolny konkurs plastyczny
"Mój psiak mój kociak"
dla uczniów klas 0

mgr Magdalena Niedziela
SP 12

11.2010r.

1 miejsce
Kuba Kowalewski 07

2 miejsce
Kornelia Jancewicz 03
Maciek Wiczling 01

3 miejsce
Adrian Baranowski 06
Patrycja Mąsior 03

Wyróżnienia
Wiktoria Bastian 03
Tomek Urbański 06
Ewa Sudoł 04
Pola Morawczyńska 02
Łukasz Mazur 03
Marcel Surmacz 06
Martyna Gnerowicz 02
Julek Baszkowski 05
Wiktor Groch 03
Wojtek Groch 01
Ola Filipik 03

Konkurs kuratoryjny
matematyczno - przyrodniczy

.

8.11.2010r.

Do etapu rejonowego, który odbędzie się 12.01.2011 zakwalifikowali się:
Paweł Cholewiński 6a
Dawid Cieszyński 6a
Wojciech Szczęsny 6b
Wojciech Dymkowski 6d
Natalia Kleinschmidt 6b

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy
"Multitest"

Centrum Edukacji Szkolnej

22.10.2010r.

Laureat
Grzegorz Rzeski 4d

Finał Sztafetowych Biegów Przełajowych o Mistrzostwo Gdańska

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

13.10.2010r.

2 miejsce
Sztafeta w składzie:
(w kolejności zmian)
1. Łukasz Frycz 6b
2. Bartosz Orłowski 6d
3. Jakub Kwiatkowski 6b
4. Cyprian Ochmański 6c
5. Mateusz Habrat 6b
6. Michał Król 6c
7. Kamil Kalinowski 5d
8. Jarosław Pytelewski 6d
9. Dominik Glebow 6c
10. Kacper Zapadka 6a

Indywidualne Biegi Przełajowe
o Mistrzostwo Gdańska

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

6.10.2010r.

3 miejsce
Łukasz Frycz 6b

4 miejsce
Dominik Glebow 6c

Międzynarodowy Konkurs Biologiczno _ Przyrodniczy
"Test Biologia Plus"

Oxford Education Sp. z o.o.

10.2010r.

Laureat
Szymon Abramczyk 4d

Szkolny konkurs
"Jesienne Cudaki"
dla uczniów klas 1
regulamin

mgr Justyna Koronowicz

SP 12

6.10.2010r.

1 miejsce
Iga Żurańska 1b
Marcelina Rudzińska 1e
Nikodem Trętowski 1h
Wiktoria Sławek 1g

2 miejsce
Tadeusz Baziuk 1e
Agata Kliszcz 1f
Kamil Kwiatkowski 1b
Kasia Lewandowska 1e

3 miejsce
Rafał Zas 1f
Kamila Kobylska 1e
Antonina Brożek 1e
Wiktor Konieczek 1b

Wyróżnienia:
Ola Kaparska 1g
Maja Walasek 1g
Oliwia Grzona 1e
Mateusz Grzonka 1e
Martyna Marczak 1e
Kamil Przelicki 1e

Konkurs plastyczny dla dzieci:
"Mój pierwszy wykład na uniwersytecie"
dla uczniów klas 0-6
regulamin

Dyrektor Uniwersytetu Dziecięcego UNIKIDS w Trójmieście

29.09.2010r.

Nagrodę i Indeks zdobyła:
Honorata Drozd

Szkolny konkurs
"Jestem bezpieczny - projekt odblasku"
dla uczniów klas 0
regulamin

mgr Magdalena Niedziela

SP 12

27.09.2010r.

1 miejsce
Marysia Meller 01

2 miejsce
Michalina Trętowska 02
Maksymilian Rosiński 04

3 miejsce
Amelia Romotowska
Maciej Pietras 02

Wyróżnienia:
Kuba Kowalewski 07
Matylda Czarnecka 01
Kuba Zajkowski 04
Oliwia Domachowska 02
Kuba Ossowski 05
Pola Morawczyńska 02
Maciej Kotowski 03
Zuzia Pałaszewska 03

Szkolny konkurs
"Jestem bezpieczny w domu, szkole i na drodze"
dla uczniów klas 3
regulamin

mgr Ewa Grzymała

SP 12

27.09.2010r.

1 miejsce
Maria Jarząbek i Roksana Kocięcka 3b

2 miejsce
Ada Żurańska 3b

3 miejsce
Aleksandra Dąbrowska 3a

Szkolny konkurs
"Pocztówka z wakacji"
dla uczniów klas 0-3
regulamin

mgr Marzena Fenska-Rompa
mgr Barbara Rut

SP 12

20.09.2010r.

1 miejsce
Nikodem Trętowski 1h

2 miejsce
Dominika Urbaniak 2b
Szymon Bajków 1a

3 miejsce
Katarzyna Jednac 2b
Michalina Trętowska 02

Wyróżnienia:
Bartłomiej Bartel 1e
Antonina Brożek 1e
Karolina Tyrała 1a
Maria Nowak 1a
Julian Baszkowski 05

Szkolny konkurs matematyczny
"Czar Par"
dla uczniów klas 4-6

mgr Marzena Oszejko

SP 12

10.06.2010r.

Laureaci z klas czwartych:
1. Aleksandra Serowik i Nina Ulicka kl. 4a,
2. Aleksander Jankowski i Mateusz Pogorzelski kl.4a,
3. Klaudia Ciecholewska i Justyna Arciszewska kl. 4d

Laureaci z klas piątych:
1. Paweł Cholewiński kl.5a, Wojciech Szczęsny kl.5b,
2. Kamil Krasnodębski i Jakub Pomirski kl. 5d,
3. Weronika Rudnicka i Kalina Szymecka kl. 5a

Laureaci z klas szóstych:
1. Roma Pszonak i Łukasz Tomaszewski kl. 6a,
2. Julia Cholewińska, Jaśmina Przybysz kl.6c,
3. Dariusz Grynia, Łukasz Jobczyk kl. 6b

Szkolny konkurs
"Mistrz ortografii"
dla uczniów klas 4-6

mgr Urszula Łuć
mgr Wioletta Jóźwik
mgr Grażyna Piecyk

SP 12

09.06.2010r.

MISTRZ ORTOGRAFII KLAS IV
Mateusz Pełka 4c

MISTRZ ORTOGRAFII KLAS V
Wojciech Szczęsny 5b

MISTRZ ORTOGRAFII KLAS VI
Julia Cholewińska 6c

VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Bezpieczne Wakacje"

Pałac Młodzieży w Gdańsku,
Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku,
Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku

07.06.2010r.

1 miejsce
Adam Cherek 2a

Mistrzostwa województwa pomorskiego do lat 7-miu
regulamin

Jędrzej Długosz

SP 12

29.05.2010r.

Chłopcy do lat 7-miu
1 miejsce
Paweł Teclaf - "Ormuzd" Kartuzy

2 miejsce
Mateusz Lipiak - "Skoczek" Tczew

3 miejsce
Jakub Janta-Lipiński - "Ósemka" Chojnice

Dziewczęta do lat 7-miu
1 miejsce
Ewa Zalewska - "Skoczek" Tczew

2 miejsce
Maria Nowak - SP 12 Gdańsk

3 miejsce
Maja Filipska - Gdynia

Szkolny turniej szachowy
z okazji Dnia Dziecka

regulamin

Jędrzej Długosz

SP 12

29.05.2010r.

1 miejsce
Michał Szlas - Gdańsk

2 miejsce
Michał Januszko - SP 12 Gdańsk

3 miejsce
Jan Starosta - SP 12 Gdańsk

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Tobie została powierzona Ziemia, jak ogród. Rządź nią mądrością"

SP 29 w Gdańsku

20.05.2010r.

3 miejsce
Ada Żurańska

Szkolny konkurs
plastyczno - literacki
"Laurka dla mamy"
dla uczniów klas 2-3

mgr Marzena Fenska - Rompa

SP 12

20.05.2010r.

1 miejsce
Roksana Kocięcka 2b
Róża Krajka 2a

2 miejsce
Karolina Małagocka 2a

3 miejsce
Paulina Palacios 3d

Wyróżnienia
Natalia Czuja 3a
Oliwia Baranowska 3d
Bartłomiej Pietras 2b

Międzyszkolny Konkurs Czytania ze zrozumieniem
dla uczniów klas 2

SP 86

20.05.2010r.

2 miejsce
Marczak Małgorzata 2e

3 miejsce
Maria Jarząbek 2b

wyróżnienie
Patrycja Bachórz 2c
Michael Dominowski 2a

Szkolny Konkurs Informatyczny "Historia bursztynu"
dla uczniów klas 4-6
regulamin

mgr Agata Lesiak
mgr Katarzyna Trojańczyk

SP 12

14.05.2010r.

1 miejsce
Julia Nagrabska 6b

2 miejsce
Paulina Czerwonka i
Kinga Grabowska 5a

3 miejsce
Dawid Cieszyński 5a

Wyróżnienia:
Wojciech Szczęsny 5b
Victoria Pelowska i Paula Pryba 5a
Kinga Prandol i Magdalena Głodek 5b
Julia Tiupin -Szulc i Aleksandra Kornacka oraz Aleksandra Górczyńska 5b

Międzyszkolny Konkurs Recytatrski
"Jednego aktora"
dla uczniów klas 1-3

SP 50

12.05.2010r.

3 miejsce
Weronika Trzeciak 3d

Międzyszkolny Konkurs matematyczno - przyrodniczy
dla uczniów klas 4-6

mgr Julita Morawczyńska
mgr Marzena Oszejko
SP 12

06.05.2010r.

klasy 4
1 miejsce

Mateusz Pełka 4c
3 miejsce
Karolina Konon 4d

klasy 5
1 miejsce

Wojciech Dymkowski 5d

klasy 6
1 miejsce

Jaśmina Przybysz 6c
2 miejsce
Łukasz Tomaszewski 6a

Międzyszkolny Konkurs Wokalny
"Bursztynowe nuty"

ZKPiG nr 4 w Gdańsku

05.2010r.

1 miejsce
Wiktoria Gorczyca

2 miejsce

Patryk Staliński

3 miejsce
Paulina Stadnik
Weronika Rycharska

Wyróżnienie
Amelia Łobejko

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Bursztynowy Pałac"
dla uczniów klas 4-6

ZKPiG nr 4 w Gdańsku

05.2010r.

1 miejsce
Jakub Pomirski

Wyróżnienie
Jasmina Przybysz

Międzyszkolny Konkurs Literacki
"Bursztynowe impresje"

ZKPiG nr 4 w Gdańsku

05.05.2010r.

Wyróżnienie
Paulina Czerwonka ?
Nina Ulicka 4a

Szkolny Konkurs Recytatorski "Co słychać u Jana Brzechwy"
dla uczniów klas 1-3

mgr Katarzyna Trojańczyk
mgr Ewa Woźniak
SP 12

29.04.2010r.

Klasy 1
1 miejsce

Jan Tlałka 1g
2 miejsce
Dominika Łukawska 1f
3 miejsce
Katarzyna Jednac 1b
Wiktor Kąkol 1d
Wyróżnienia:
Honorata Drozd 1a
Dominika Woźny 1a
Nina Sznura 1d
Aleksandra Katyńska ?
Alicja Pszenna 1f

Klasy 2 i 3
1 miejsce

Weronika Rycharska 3c
2 miejsce
Aleksandra Kłębowicz 2c
3 miejsce
Aleksandra Dąbrowska 2a
Oliwia Pachucka 2e
Wyróżnienia:
Patrycja Bachórz 2c
Maria Jarząbek 2b
Karolina Małagocka 2a
Agata Bartel 3c

Międzyszkolny konkurs matematyczny "Lubię matematykę"
dla uczniów klas 4

SP 92

04.2010r.

Laureaci
Mateusz Pełka 4c
Klaudia Dzierugo 4c

Międzyszkolny Konkurs Czytania ze zrozumieniem
dla uczniów klas 2

SP 44

28.04.2010r.

3 miejsce
Maria Jarząbek 2b

XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Śmiech to zdrowie"
dla uczniów klas 2 i 3

Dyrektor i nauczyciele SP 17
oraz Dyrektor Teatru "Miniatura"

26.04.2010r.

2 miejsce
Róża Krajka 2a

Turniej Szachowy

więcej inf. szachy.gda.pl i kadrapomorska.szachowe.pl

Szkoła GEDANENSIS w Gdańsku

25.04.2010r.

1 miejsce w grupie D
Jan Starosta kl.1g

7 miejsce
Szymon Brzozowski kl.1e

14 miejsce
Mateusz Lewandowski z kl.1f

VI Rejonowy Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej
"Lubię poezję"

Społeczne Towarzystwo Oświatowe

22.04.2010r.

Wyróżnienie
Wiktoria Gorczyca 4a

Międzynarodowy Konkurs Biologiczno-Przyrodniczy "Test Biologia Plus"

Oxford Educational Sp. z o.o. (przedstawiciel w Polsce to wydawnictwo Amercom S.A.)

21.04.2010r.

Laureaci:
Nina Ulicka 4a
Mateusz Pełka 4c
Cezary Sawicki 4b
Patryk Kalinowski 4b
Julia Korol 4c
Adrianna Skrzypek 4c

I edycja
Międzyszkolnego Konkursu "Zabawy językiem polskim"
dla uczniów klas 5 i 6
regulamin

SP4, SP12, SP48

22.04.2010r.
w SP 12

1 miejsce
Drużyna z SP 12 w składzie:
Wiktoria Ebertowska 6a,
Julia Cholewińska 6c,
Wojciech Szczęsny 5b,
Natalia Megger 6b,
Paweł Cholewiński 5a,
Aleksandra Wąsowicz 6a

Konkurs plastyczny:
"Bursztynowy pałac"
dla uczniów klas 0-6
regulamin

mgr Iwona Karasek
i mgr Magdalena Niedziela
SP 12

15.04.2010r.

Klasy 0-3
1 miejsce

Aleksandra Przybyszewska 2a
Dominik Sledziewski 2d
2 miejsce
Julia Filbrandt 04
3 miejsce
Honorata Drozd 1a
Wyróżnienia:
Bartłomiej Michałowski 2a
Nina Kowalska 3b
Jakub Stramski 01
Jędrzej Reich 1f
Łukasz Reclaf 2a

Klasy 4-6
1 miejsce

Jakub Pomirski 5d
2 miejsce
Jaśmina Przybysz 6c
3 miejsce
Monika Fojut 6a
Wyróżnienia:
Wiktoria Stramska 5d
Anita Tabaczkiewicz 6c
Jessica Kuzdrowska 4a
Dawid Szablowski 4a
Paulina Łodzińska 5a
Anita Wieczerzak 6a
Julia Cholewińska 6c

Konkurs plastyczny:
"Bursztynowy słowik"
dla uczniów klas 0-6
regulamin

mgr Iwona Karasek
i mgr Magdalena Niedziela
SP 12

15.04.2010r.

Klasy 0-3
1 miejsce

Aleksandra Dąbrowska 2a
2 miejsce
Dorota Moczulska 3b
3 miejsce
Aleksandra Kębłowicz 2c
Wyróżnienia:
Iza Zieliska 3b
Roksana Kocięcka 2b
Weronika Kotulska 3b

Klasy 4-6
1 miejsce

Wiktoria Stramska 5d
2 miejsce
Julia Cholewińska 6c
Dawid Weiss 6a
3 miejsce
Damian Schachta 4b
Wyróżnienia:
Dawid Plichta 5b
Katarzyna Walecka 5d
Aleksandra Górczyńska 5b
Karolina Palacios 5d

Konkurs plastyczny: "Moja ilustracja do ulubionej książki" dla uczniów klas 1-6
regulamin

Bibilioteka szkolna
SP 12

30.03.2010r.

Osoby nagrodzone:
Alicja Pszenna 1f
Weronika Leśnika 3c
Lena Wiśniewska 1g
Aniela Nasyrow 1b
Hubert Wilarski 1g
Kasia Jednac 1b
Emilia Jackowska 1e
Oskar Szyszko 1e

VII Międzyszkolny konkurs czytania ze zrozumieniem
dla uczniów klas 2

SP 50 w Gdańsku

29.03.2010r.

2 miejsce
Mateusz Matczak 2c
3 miejsce
Karolina Małagocka 2a
Mikołaj Kustusz 2b

Konkurs
"Gdańskie Lwy" - matematyka
dla uczniów klas 5

Gdańska Fundacja Oświatowa
(etap szkolny)

25. 03. 2010r.

Laureaci
Wojciech Szczęsny 5b
Paweł Cholewiński 5a

Szkolny etap ogólnopolskiego Konkursu z języka angielskiego "ENGLISH ACE" 2010
dla uczniów klas 4-6

mgr Dorota Muszyńska
mgr Katarzyna Turska
mgr Zuzanna Łapińska
(etap szkolny)

24. 03. 2010r.

Klasy 4:
1 miejsce:

Krzemińska Anna 4c - 162p/184p, (I miejsce w województwie, 10 w kraju)
2 miejsce:
Samulewska Julia 4d - 147p/184p
3 miejsce:

Korol Julia 4c - 136p/184p

Klasy 5:
1 miejsce:

Szczęsny Wojciech 5b - 156p/192p
2 miejsce:
Mikołajczyk Patryk 5c - 154p/192p
3 miejsce:
Stasiak Dawid 5d - 132p/192p

Klasy 6:
1 miejsce:

Tabaczkiewicz Anita 6c - 149p/200p
2 miejsce:
Cholewińska Julia 6c - 125p/200p
3 miejsce:
Megger Natalia 6b - 124p/200p

Konkurs
"Gdańskie Lwy" - j. polski
dla uczniów klas 5

Gdańska Fundacja Oświatowa
(etap szkolny)

24. 03. 2010r.

Laureaci
Wojciech Szczęsny 5b
Julia Tiupin-Szulc 5b

Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem
dla uczniów klas 2

mgr Małgorzata Michałowska,
mgr Agnieszka Trętowska
i wychowawcy klas 2.
SP 12

23.03.2010r.

Mistrzowie:
Karolina Małagocka 2a
Mikołaj Kustusz 2b
Mateusz Matczak 2c
Natalia Najmowicz 2d
Natalia Mach 2e

Konkurs na autorski projekt komiksu
dla uczniów klas 1-6
regulamin

Bibilioteka szkolna
SP 12

22.03.2010r.

Osoby nagrodzone:
Zuzanna Żochowska 1c
Marysia Jarząbek 2b

Międzynarodowy konkurs Matematyczny
"Kangur"
dla uczniów klas 3-6


w SP 12

18. 03. 2010r.

Wyróżnienie z nagrodą:
Julia Cholewińska 6c
Paweł Cholewiński 5a
Wojciech Szczęsny 5b
Michał Lewadowski ?

Wyróżnienie:
Jaśmina Przybysz 6c
Wojciech Dymkowski 5d
Jakub Belter 5d
Mateusz Pełka 4c
Marta Bogucka 4d

Międzynarodowy konkurs Matematyczny
"Kangurek"
dla uczniów klas 1-2


w SP 12

18. 03. 2010r.

Wynik bardzo dobry:
Maria Jarząbek 2b
Szymon Duchliński ?
Mateusz Raczkowski ?

Konkurs poetycki
"Bursztynowe impresje w poezji"
dla uczniów klas 5-6
regulamin

mgr Urszula Łuć
mgr Wioletta Jóźwik
(etap szkolny
SP 12)

15. 03. 2010r.

Na poziomie klas 5
- Dawid Stasiak 5d

Na poziomie klas 6
- Julia Cholewińska 6c

Konkurs "PLANETA OCEAN - Odkrywając świat morskiej bioróżnorodności"

Fundacja Europejskie Centrum Ziemi

03.2010r.

Nagroda:
Przemek Łaszczuk

Międzyszkolny konkurs matematyczny
dla uczniów klas 5-6

Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku

03.2010r.

Finaliści:
Julia Cholewińska 6c,
Wojciech Szczęsny 5b

Zawody mędzynarodowe z logiki "Genius logicus" w wersji on - line
dla uczniów klas 4-6

EUROGENIUS GROUP s.r.o., SŁOWACJA

03.2010r.

Laureat:
Paweł Chiolewiński 5a

Wyróżnienie:
Jakub Pomirski 5d
Dawid Cieszyński 5a

I Mistrzostwa
Szkoły Podstawowej nr 12
w szachach
regulamin

Jędrzej Długosz

04.03.2010r.

Klasyfikacja generalna:
1 miejsce
Michał Januszko
2 miejsce
Karolina Budzińska
3 miejsce

Paweł Klinkosz

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach

"Mistrz zimowej ortografii dla klas II"

mgr Agnieszka Kaczmarczyk
mgr Dorota Dulska
mgr Małgorzata Fojut

02.2010r.

1 miejsce
Małgorzata Marczak 2e

2 miejsce
Mateusz Matczak 2c
Szymon Iracki 2d
Paulina Kojtek 2e

3 miejsce
Dominika Badziąg 2a
Mikołaj Kustusz 2b
Róża Krajka 2a
Bartek Pietras 2b

Międzyszkolny konkurs "Polonicum"

SP 4, SP 11, SP 12, SP 48, SP 61, SP 62

02.2010r.

1 miejsce
Natalia Megger 6b

V Megaolimpiada Wiedzy - język angielski
dla klas 6

Finał wojewódzki

Gdańskie Gimnazjum Lingwista

01.2010r.

Laureat:
Anita Tabaczkiewicz 6c

V Megaolimpiada Wiedzy - historia
dla klas 5

Finał wojewódzki

Gdańskie Gimnazjum Lingwista

01.2010r.

Laureat:
Wojciech Szczęsny 5b

Konkurs plastyczny dla dzieci z oddziałów przedszkolnych "Świąteczny stroik".

mgr Kamila Borkowska
mgr Anna Modzelewska
SP 12

21.12.2009r.

2 miejsce
Aleksander Czeszkiewicz kl.0-1
i Nadia Mich kl. 0-1

2 miejsce
Julia i Natalia Stancel kl.0-3
i Aleksander Murdzia kl.0-1

3 miejsce
Mateusz Jednac kl. 0-1,
Sandra Nita kl. 0-5
i Jakub Świerczyński kl.0-6.

Festiwal poezji i piosenki angielskiej

mgr Zuzanna Łapinska
mgr Dorota Muszyńska
mgr Katarzyna Turska
- organizatorzy wewnątrzszkolnego etapu w SP12

16.12.2009r. (etap szkolny
SP 12)

Festiwal piosenki:
1. Wiktoria Gorczyca
2. Zespół w składzie:
Julia Cholewińska
Konstancja Wierucka
Anita Tabaczkiewicz

Festiwal poezji :
1. Anna Krzemińska
2. Julia Korol

Międzyświetlicowy konkurs recytatorski wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej "Obrazki wierszem malowane"
regulamin

mgr Marzena Chojnowska
mgr Emilia Naklicka
mgr Nina Pawlicka- Śledż
organizatorzy wewnątrzszkolnego etapu w SP12

ZKPiG nr 6 w Gdańsku

16.12.2009r. (etap szkolny
SP 12 - eliminacje świetlicowe)

1 miejsce
Maciej Paprocki 2b
2 miejsce
Weronika Koszykowska 1b
3 miejsce
Julia Dziemianko 2c

Konkurs literacki
"Pokolenie 2016"
dla uczniów klas 4-6
regulamin   Porady

Emma Popik - redaktor naczelna "Nowego Kuriera Nadbałtyckiego"

15.12.2009r.

Laureaci
Mateusz Pełka 4c
Wojciech Szczęsny 5b
Wiktoria Ebertowska

Konkurs na kartkę świąteczną wykonaną na komputerze
regulamin

mgr Agata Lesiak
mgr Adam Soborowski

SP 12

14.12.2009r.

Klasy 1-3
1 miejsce
Mateusz Kovacs 1b
2 miejsce
Jakub Łapiński 2b
3 miejsce
Hubert Wilarski 1b
wyróżnienie
Jakub Piechowski 1b
Nikola Śliwińska 1b

Klasy 4-6
1 miejsce
Krzysztof Szymański 4c
2 miejsce
Dawid Rychlewski 5b
3 miejsce
Michalina Skórka 4c

Ogólnopolski konkurs
"Alfik humanistyczny"
dla uczniów klas 4-6

Firma "Łowcy Talentów - Jersz"

09.12.2009r

Julia Korol 4c
- 17 miejsce w województwie,
326 miejsce w kraju (w kat. kl.4);

Wojciech Szczęsny 5b
- 10 miejsce w województwie,
74 miejsce w kraju (w kat. kl.5);

Dawid Stasiak 5d
- 14 miejsce w województwie,
128 miejsce w kraju (w kat. kl.5);

Julia Cholewińska 6c
- 53 miejsce w województwie,
629 miejsce w kraju (w kat. kl.6);

V MEGAOLIMPIADA WIEDZY pod patronatem Pomorskiego Kuratorium Oświaty oraz "Gazety Wyborczej"

Język angielski
dla uczniów klas 6

Zuzanna Łapińska
- organizator wewnątrzszkolnego etapu w SP12


03.12.2009r
(etap szkolny)

1 miejsce
Anita Tabaczkiewicz kl. VI c - 48/50p.
2 miejsce
Patryk Wiśniewski kl. VI c - 46/50p.
3 miejsce
Bartosz Najdekier kl. VI b - 43/50p.

V MEGAOLIMPIADA WIEDZY pod patronatem Pomorskiego Kuratorium Oświaty oraz "Gazety Wyborczej"

Język angielski
dla uczniów klas 5

Katarzyna Turska
- organizator wewnątrzszkolnego etapu w SP12


03.12.2009r
(etap szkolny)

1 miejsce
Szczęsny Wojciech 5B - 52/60p.
2 miejsce
Walecka Katarzyna 5D - 43/60p.
3 miejsce
Stasiak Dawid 5D - 42/60p.
Szawarejko Stefan 5C - 42/60p.

Międzyszkolny konkurs graficzny "Narysuj bajkę"

Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych
w Gdańsku

30.11.2009r.

I nagroda
Honorata Drozd Ia

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ozdoba choinkowa"

Klub Kultury "Zastów"
w Warszawie

30.11.2009r.

3 miejsce
Emilia Demko 01

Konkurs Plastyczny "Bezpieczeństwo przez cały rok"

Komendy Miejskiej Policji
w Gdańsku

11.2009r.

I nagroda
i strona tytułowa "Kalendarza Bezpieczeństwa" na rok 2010

Bartłomiej Michałowski 2a

Ogólnopolski konkurs
"Alfik matematyczny"
dla uczniów klas 3-6

Firma "Łowcy Talentów - Jersz"

25.11.2009r

Wyróżnienie
Wojciech Szczęsny 5b

V MEGAOLIMPIADA WIEDZY pod patronatem Pomorskiego Kuratorium Oświaty oraz "Gazety Wyborczej"

Język angielski
dla uczniów klas 4

Dorota Muszyńska
- organizator wewnątrzszkolnego etapu w SP12

24.11.2009r
(etap szkolny)

1 miejsce
Krzemińska Anna 4c - 60/60p.
2 miejsce

Kalima Julia 4b - 50/60p.
i Samulewska Julia 4d - 50/60p.
3 miejsce
Korol Julia 4d - 46/50p.

Olimpiada wiedzy o Gdańsku
dla uczniów klas 4-6

Więcej informacji udziela:

mgr Wioletta Jóźwik
i mgr Urszula Łuć

Fundacja Gdańska,
pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska

II etap międzyszkolny
- 11.12.2009r.

III etap finał
- 05.02.2010r.

II etap
Julia Cholewińska 6c
Jaśmina Przybysz 6c
Wiktoria Ebertowska 6a

Konkurs plastyczno-literacki "Gdańsk przyjazny niepełnosprawnym"

Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdańsku

23.11.2009r

Wyróżnienie w kat. Obraz
- Michał Kawalec z 2d

3 miejsce w kat. Poezja
- Natalia Najmowicz 2d

Konkurs poetycki "Lingwistyczna jesień w poezji"
dla uczniów klas 5-6

Gimnazjum "Lingwista" w Gdańsku

20.11.2009r
(eliminacje wojewódzkie)

2 miejsce
Julia Tiupin-Szulc 5b

Konkurs plastyczny
"Jesienne drzewo"
dla uczniów klas 0-3
technika dowolna, format A4

regulamin


  Wystawy pokonkursowe prac plastycznych w SP 12

mgr Kamila Borkowska
mgr Renata Mokwa

SP 12

15.11.2009r

1 miejsce:
Kasia Jednac IB

2 miejsce:

Radosław Łaszczuk IG

3 miejsce:
Mateusz Jednac O1

Wyróżnienia:
Jakub Łada IIE
Julia Duchlińska IC
Martyna Żelazna IIIB
Iwo Wąsiel IC
Jakub Soborowski 02
Szymon Soborowski 02
Kuba Kowalski IC
Dominik Śledziewski IID
Marta Grota IIIB
Adam Porowiński 2A
Kamil Kwiatkowski 02
Klaudia Kopczyńska IB
Zuzia Bańkiewicz IF
Marysia Jarząbek IIB

Międzynarodowy Turnej Robotów FIRST LEGO

Fundacja Fabryka Talentów

07.11.09
Regionalny finał Międzynarodowego Turneju Robotów FIRST LEGO

Zespół zajął III miejsce

/ 10 uczniów SP 12 i 1 uczennica Gimnazjum 3/
1.Anna Cholewińska Gim.3
2.Paweł Cholewiński
3.Jaśmina Przybysz
4.Julia Cholewińska
5.Dawid Stasiak
6.Jakub Jabłoński
7.Łukasz Tomaszewski
8.Dariusz Grynia
9.Jakub Pomirski
10.Wojciech Szczęsny
11.Dawid Cieszyński

Konkurs interdyscyplinarny
"Język polski z historią"
dla uczniów klas 4-6

Kuratorium Oświaty i Wychowania w Gdańsku

06.11.09
(etap szkolny)

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Tomaszewski Łukasz 6a
Rostankowski Seweryn 6b
Fojut Monika 6a
Jobczyk Łukasz 6b

Konkurs interdyscyplinarny
"Matematyka z przyrodą"
dla uczniów klas 4-6

Kuratorium Oświaty i Wychowania w Gdańsku

4.11.2009r.
(etap szkolny)

Julia Cholewińska 6c,
Wojciech Szczęsny 5b,
Wojciech Dymkowski 5d,
Klaudiusz Krajka 6a

Konkurs
"Wielki Maraton Czytelniczy"
dla uczniów klas 4-6
regulamin

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku

28.10.2009r.

Finalistka:
Wiktoria Stramska 5d Wyróżniony:
Krzysztof Szymański 4c

Konkurs poetycki
"Jesień w poezji"
dla uczniów klas 4-6
regulamin

mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć
mgr Grażyna Piecyk

SP 12

26.10.2009r.

Klasy 4
1 miejsce:
Zuzanna Staniszewska 4b
wyróżnienie:
Mateusz Pełka 4c
Anna Krzemińska 4c

Klasy 5
1 miejsce:
Julia Tiupin-Szulc 5b
wyróżnienie:
Robert Browarczyk 5b

Klasy 6
1 miejsce:
Julia Cholewińska 6c
wyróżnienie:
Wiktoria Ebertowska 6a, Konstancja Wierucka 6c

Konkurs
"Ilustrujemy ZOO Jana Brzechwy"
dla uczniów klas 1-6
regulamin

mgr Izabela Walendzewicz

SP 12

Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie "ZOO Jana Brzechwy" otrzymają upominek. Zapraszamy do biblioteki już w przyszłym tygodniu (od 9 listopada)

21.10.2009r.

Wyróżnienia:
Honoratka Drozd 1a,
Zuzanna Staniszewska 4b,
Monika Fojut 6a,
Kamila Kotarska 1g,
Natalia Z. 1g,
Aleksandra Górczyńska 5b,
Dorota Moczulska 3b,
Michał Lewandowski 3d,
Karolina Groth 3b,
Martyna Żelazna 3b,
Oskar Kluk 3b,
Marta Ast 3b,
Małgosia Marczak 2e,
Kamil Ranachowski 3b,
Paulina Orczyńska 3b,

V Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Bohaterach Westerplatte

Szkoła Podstawowa nr 45
w Gdańsku

wrzesień - październik 2009r.

Uczestnicy: Wojciech Szczęsny 5b, Patryk Frąckowiak 5b, łukasz Tomaszewski 6a.

Finalista konkursu:
Wojceich Szczęsny

Konkurs plastyczny
"Mój zaczarowany Zwierz-ak"
dla uczniów klas 0 - 6
regulamin
Zapraszamy na wystawy pokonkursowe

Księgarnia Artystyczna
w Gdańsku

www.ksiegarnia-artystyczna.com/i26,konkurs-plastyczny-dzieci.html

15.09.2009r.

3 miejsce
Katarzyna Jednac

Wyróżnienie
Bartosz Celiński - Drozd

Prace nagrodzone przez internautów:
Aleksandra Dąbrowska,
Honorata Drozd, Artur Mrożek, Magdalena Pęda, Ada Żurańska

Jednorazowe Stypendium Prezydenta Miasta

Prezydent Miasta Gdańska
Paweł Adamowicz

wakacje 2009r.

Paweł Cholewiński 5a

Mistrzostwa Gdańska Szkół Podstawowych

dla uczniów klas 3-4

Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej

17.06.2009r.

Wicemistrzostwo
skład drużyny:
Paweł Meksiak, Dominik Glebow, Stefan Szawarejko, Michał Król, Mateusz Habrat, Bartosz Nydza, Bartosz Orłowski

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Bursztynowy Świat"
dla sześciolatków

Publiczne Przedszkole Nr 2

Wieluń

30.05.2009r.

Wyróżnienie
Maja Butkiewicz
Honorata Drozd
Natalia Gurzyńska
Anita Surmach

Konkurs ortograficzny
"Mistrz ortografii"
dla uczniów klas 4 i 5
regulamin

mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

SP 12

28.05.2009r.

Mistrz Ortografii klas 4:
Dawid Stasiak 4d

2 miejsce
Paweł Cholewiński 4a

3 miejsce
Bartosz Uchman 4c


Mistrz Ortografii klas 5:

Patrycja Pegza 5c

2 miejsce
Julia Nagrabska 5d

Szkolny konkurs wiedzy z języka polskiego
"Mistrz słowa"
dla uczniów klas 1-3
regulamin

mgr Dorota Dulska
mgr Agnieszka Kaczmarczyk

SP 12

20.05.2009r.

KLASY 2
1 miejsce: Natali Najmowicz 1d
2 miejsce: Mateusz Matczak 1c
3 miejsce: Mikołaj Kot 1e
KLASY 2:
1 miejsce: Alicja Prahl 2c
2 miejsce: Jakub Jagiełło 2c
3 miejsce: Mateusz Piekarski 2c
KLASY 3:
1 miejsce: Julia Korol 3c
2 miejsce: Krzysztof Winkiewicz 3b
3 miejsce: Paulina Megger 3b
i Marta Pałaszewska 3d

Konkurs
"Matematyczny czar par"
dla uczniów klas 4 i 5
regulamin

mgr Marzena Oszejko
mgr Adam Soborowski

SP 12

15/19.05.2009r.

KLASY 4
1 miejsce
Paweł Cholewiński 4a
Wojciech Szczęsny 4b

2 miejsce
Przemysław Łaszczuk 4c
Dominik Glebow 4c

3 miejsce
Aleksandra Kornacka 4b
Patrycja Siwiec 4b

KLASY 5
1 miejsce
Julia Cholewińska 5c
Jaśmina Przybysz 5c

2 miejsce
Dariusz Grynia 5b
Łukasz Jobczyk 5b

3 miejsce
Bartosz Najdekier 5b
Aleksander Koziełło 5b

Szkolny konkurs plastyczny
"Bursztynowy Świat"
dla uczniów klas 0
regulamin

mgr Agnieszka Trętowska

SP 12

19.05.2009r.

1 miejsce
Katarzyna Jednac
Anita Surmach
Iwo Wąsiel

2 miejsce
Maja Butkiewicz
Maks Michalski

3 miejsce
Honorata Drozd
Piotr Krzyżak

Wyróżnie
Paulina Grankowska
Natalia Gurzyńska

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Matematyczne Ścieżki po Gdańsku"

Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku

09.05.2009r.

3 miejsce
Krzysztof Winkiewicz 3b

V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Marynistycznej "Wśród Morskich Fal"

87 i Wyspa Skarbów GAK w Gdańsku Sobieszewie

29.04.2009r.

I miejsce
kat. Zespoły klasy IV-VI
Szkolny chór SP 12

IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Mitologicznej

Szkoła Podstawowa nr 85
w Gdańsku

25.04.2009r.

Wyróżnienie
Wiktoria Ebertowska 5a

Szkolny konkurs literacki
"Niezwykła moc bursztynu - baśń"
dla uczniów klas 4
regulamin

mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

SP 12

22.04.2009r.

1 miejsce
Weronika Rudnicka 4a

2 miejsce
Jakub Pomirski 4d

3 miejsce
Wojciech Szczęsny 4b

Wyróżnienie
Bartosz Uchman 4c

Konkurs "Gdańskie Lwy" - finał trzeciej edycji

Gdańska Fundacja Oświatowa
w ramach programu Monitorowanie Jakości Edukacji "Gdańskie Lwy"

2009r.

Laureat konkursu z języka polskiego dla klas III
Mateusz Pełka 3c

Laureat konkursu z matematyki dla klas III
Julia Korol 3a

Laureat konkursu z matematyki dla klas V
Julia cholewińska 5c

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej

.

04.2009r.

Lautret
Wojciech Szczęsny 5c

"Lwy Gdańskie"

Gdańska Fundacja Oświatowa

04.2009r.

Lautret Konkursu z Matematyki
Julia Cholewińska 5c

Międzyszkolny konkurs plastyczny
"Mój ulubiony bohater literacki"

Pałac Młodzieży w Gdańsku

.. 04.2009r.

1 miejsce
Zosia Bulińska 3c

2 miejsce
Patryk Chmara 3c

3 miejsce
Magda Pęda 3c

Szkolny konkurs z języka angielskiego
"MY FIRST PICTURE POEM"
dla uczniów klas 3
regulamin

mgr Katarzyna Turska

SP 12

.. 04.2009r.

1 miejsce:
Zaborowska Anna 3b

2 miejsce:
Baj Marika 3a
Stancel Wiktoria 3b

3 miejsce:
Bulińska Zofia 3c
Krzemińska Anna 3c

Konkurs plastyczny
na pisankę wielkanocną
dla uczniów klas 4-5
regulamin

mgr Ilona Mocarska
mgr Iwona Karasek

SP 12

01.04.2009r.

Klasy 0 - Nagroda:
Maks Michalski 02
Oliwia Richert 02
Nikodem Marciniak 03
Wyróżnienie:
Mikołaj Bąk 02
Dawid Maziuk 03
Honorata Drozd 01

Klasy 1 - Nagroda:
Dominik Śledziewski 1d
Wiktoria Błaszkiewicz 1e
Małgorzata Marczak 1e

Klasy 2 - Nagroda:
Szymon Richert 2c
Martyna Żelazna 2b

Klasy 3 - Nagroda:
Martyna Klarkowska 3a
Cała klasa 3c

Klasy 4 - Nagroda:
Natalia Kamińska 4d

Klasy 5 - Nagroda:
Wiktoria Ebertowska 5a
Julia Cholewińska 5a
Wyróżnienie:
Natalia Uznańska 5a

Konkurs plastyczny
"Ilustracja do ulubionego utworu literackiego"

Gdański Klub Origami

? 2009r.

Katarzyna Jednac 02  

Konkursu na interpretację wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy
"Gdzie jest Ciaptak?"

Gdański Archipelag Kultury w Gdańsku

30.03.2009

Wyróżnienie
Aleksandra Kębłowicz 1c
Marta Pałaszewska 3d

VIII Ogólnopolski konkurs twórczości plastycznej
"Morskie Opowieści"

Pałac Młodzieży w Gdańsku

28.03.2009

I Nagroda
kat. wiekowa 10-12 lat
Jaśmina Przybysz

Konkurs mitologiczny
dla uczniów klas 5
regulamin

mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

SP 12

27.03.2009r.

Wyróżnienie:
Wiktoria Ebertowska 5a
Martyna Zdrojewska 5b
Krystian Klimek 5c

Konkurs wiedzy o teatrze
dla uczniów klas 4-5

mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

SP 12

27.03.2009r.

KLASY 5
1 miejsce
Wiktoria Ebertowska
i Monika Fojut 5a
Wyróżnienie:
Maciej Królik
i Bartek Najdekier 5b

KLASY 4
1 miejsce
Jakub Mianowski
i Karolina Palacios 4d
Wyróżnienie:
Kaja Stopieńska
i Wojciech Szczęsny 4b

Konkurs recytatorski
"Śmiech to zdrowie" "
dla uczniów dla klas 2 i 3

mgr Maria Podwysocka

SP 12

27.03.2009r.

1 miejsce:
Marta Pałaszewska 3d
Mateusz Pełka 3c

2 miejsce:
Karolina Konon 3d
Julia Korol 3c

3 miejsce
Kamil Ranachowski 2b

Wyróżnienia:
Dominika Merda 2d
Weronika Kotulska 2b
Wiktoria Stencel 3b.

Szkolny konkurs z języka angielskiego
dla uczniów klas 5

mgr Zuzanna Łapińska
mgr Katarzyna Turska

SP 12

26.03.2009r.

1 miejsce:
Najdekier Bartek 5b - 49p

2 miejsce:
Zięba Agata 5a - 45p

3 miejsce:
Chacia Michał 5b - 43p

Szkolny konkurs z języka angielskiego
dla uczniów klas 4

mgr Katarzyna Turska

SP 12

26.03.2009r.

1 miejsce:
Szawarejko Stefan 4c - 51/56p

2 miejsce:
Młynarczyk Marcin 4c - 48/56p
Szczęsny Wojciech 4b - 48/56p

3 miejsce:
Walecka Katarzyna
4d - 47/56p

Konkurs plastyczny
na projekt kostiumu teatralnego
dla uczniów klas 0-3
regulamin

mgr Ilona Mocarska
mgr Iwona Karasek

SP 12

23.03.2009r.

Wyróżnienie:
wszystkie klasy
biorące udział w konkursie

Konkurs plastyczny
"Portret Wiosny" "
dla uczniów klas 0
regulamin

mgr Kamila Borkowska
mgr Anna Modzelewska

SP 12

20.03.2009r.

Wyróżnienie:
wszystkie klasy
biorące udział w konkursie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu

19.03.2009r

Kat."KANGUREK" - klasy 2
Nagroda I stopnia:
Mrożek Artur 2d
Rusin Piotr 2a

Kat. "MALUCH" - klasy 3-4
Nagroda I stopnia:
Cholewiński Paweł 4a

Wyróżnienie:
Winkiewicz Krzysztof 3b
Belter Jakub 4d
Pomirski Jakub 4d
Dymkowski Wojciech 4d
Szczęsny Wojciech 4b

Kat. "BENIAMIN" - klasy 5-6
Wyróżnienie:
Przybysz Jaśmina 5c
Cholewińska Julia 5c

Konkurs poetycki
"Nadeszła wiosna"
dla uczniów klas 4-5
regulamin

mgr Wioletta Jóźwik
mgr Urszula Łuć

SP 12

13.03.2009r.

Klasy 5
1 miejsce
Wiktoria Ebertowska 5a
2 miejsce
Martyna Zdrojewska 5b
3 miejsce
Karolina Umęcka 5b

Klasy 4
1 miejsce
Przemek Łaszczuk 4c
2 miejsce
Jakub Mianowski 4d
3 miejsce
Wiktoria Stramska 4d

Wyróżnienie:
Sebastian Dąbrowski 5b
Szymon Dondziak 5b
Dariusz Grynia 5b
Oliwia Klofczyńska 5b
Seweryn Rostankowski 5b

III konkurs plastyczny
"POLSKIE LATARNIE MORSKIE"

ZKPIG nr 23 w Gdańsku

10.03.2009

3 miejsce
Barczewska Olga

Konkurs plastyczny
"Wypoczynek w Europie"
regulamin

mgr Agnieszka Kaczmarczyk
mgr Małgorzata Fojut
mgr Renata Mokwa

SP 12

27.02.2009r.

1 miejce
Duchliński Szymon 1e
Duchlińska Julia 03
Pełka Mateusz 3c
Szatkowski Jakub 1c

2 miejsce
Baziuk Jan 3c
Bulińska Zofia 3c
Dąbrowska Aleksandra 1a
Dębowski Karol 3c
Dziemianko Julia 1c
Dzierugo Klaudia 3c

3 miejsce
Badziąg Dominika 1a
Cherek Adam 1a
Chmara patryk 3c
Drozd Honorata 01
Grzanka Patrycja 3b
Pęda Magdalena 3c
Pfliger Kacper 3c

Podziękowanie za udział:
Grocholski Michał 1a
Lykhovid Valentyn 3c
Michalska Julia 3c
Ochnia Błażej 3c

Konkurs fotograficzny
regulamin

mgr Ewa Grzymała
mgr Anna Modzelewska

SP 12

30.01.2009r.

1 miejsce- Małgorzata Weiss 01
2 miejsce- Emilia Bokun 03
2 miejsce- Katarzyna Jednac 02
3 miejsce- Kornelia Kaim 05
3 miejsce- Milena Kot 04
 

Konkurs plastyczny
"Moje marzenia o podróżach"

Biuro Podróży UNITUR

01.2009r.

1 miejsce - Agata Bartel 2c

Konkurs Recytatorski
Małe wędrówki przez wielki świat
z wierszami Danuty Wawiłow
dla uczniów klas 0-3

Jadwiga Galant
i Anna Olszowska
z Zespoołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6 w Gdańsku

23.01.2009r.

3 miejsce - Piotr Rusin 2a
wyróżnienie - Weronika Chomontowska 02

Mini Playback Show

regulamin
Zobacz więcej...

mgr Kamila Borkowska,
mgr Renata Mokwa

SP 12

09.01.2009r.

Klasa 01:
Julia Robak, Dominika Woźny, Klaudia Walter

Klasa 02:
Maksymilian Michalski, Michał Fila, Weronika Chomontowska, Klaudia Kopczyńska

Klasa 03:
Łukasz Cejrowski

Klasa 1b:
Dominika Frąckowiak

Klasa 1d:
Szymon Iracki, Agata Bulej, Natalia Najmowicz

Klasa 3b:
Sandra Heil, Michalina Kreft, Zuzanna Flevaris

Klasa 3c:
Anna Krzemińska, Julia Michalska

Wojewódzki konkurs plastyczny
"Moja droga do szkoły"

regulamin

Pałac Młodzieży w Gdańsku

01.2009r.

3 miejsce
Mateusz Pełka 3c

Konkurs plastyczny
"Moja droga do szkoły"

regulamin

mgr Agnieszka Trętowska

SP 12

15.12.2008r.

Klasy 0-1
1 miejsce
Bartłomiej Michałowski 1a
2 miejsce
Miriam Ewald 05
3 miejsce
Adam Cherek 1a

Klasy 2-3
1 miejsce
Mateusz Pełka 3c
Wyróżnienie:
Agnieszka Bąk 3d
Patrycja Grzanka 3b
Marta Pałaszewska 3d

Klasy 4-5
Wyróżnienie:
Wiktoria Stramska 4d

Bombka Świąteczna

regulamin

mgr Ilona Mocarska
mgr Iwona Karasek

SP 12

12.12.2008r.

Klasy 0
Nagrody:
Paulina Grankowska 01
Milena Kot 04
Julia Szmelczyńska 04
Kacper Brzeski 04
Wyróżnienia:
Julia Duchlińska 03
Anita Surmacz 02
KLASY 1
Nagrody:
Natalia Mach 1e
Klaudia Glanert 1e
Konrad Żurawski 1c
Nikodem Mazella 1e
Adrianna Żurańska 1b
Ola Kębłowicz 1c
Wyróżnienia
Łukasz Ciarkowski 1e
Jakub Łada 1e
Małgorzata Marczak 1e
Weronika Dybała 1c
Hanna Zawistowska 1e
Dawid Skupiński 1e
KLASY 2
Nagrody:
Kamil Ranachowski 2b
Szymon Abramczyk 2d
Dominik Merda 2d
Wyróżnienie:
Weronika Kotulska 2
KLASY 3
Nagrody:
Klaudia Dzierugg 3c
Bartosz Rojek 3a
Nina Ulicka 3a
Wyróżnienia:
Anna Zaborowska 3ˇ
Magdalena Pęda 3c
Wiktoria Stancel 3b
Oliwia Radkowska 3b
KLASY 4
Nagrody:
Przemysław Łaszczuk 4c
Aleksandra Górczyńska 4b
Klaudia Zielińska 4b
Michalina Witkowska 4b
Wyróżnienia:
Kamil Krasnodębski 4d
Paulina Czerwonka 4a
KLASY 5
Nagrody
Anna Wieczerzak 5a
Marta Jakubiak 5c
Wiktoria Ebertowska 5a
Wyróżnienia:
Julia Nagrabska 5b
Dawid Puc 5c

Ogólnopolski konkurs humanistyczny
"Alfik"

Łowcy Talentów - firma Jersz

10.12.2008r.

Dawid Stasiak kl.4d -
3 miejsce w woj. pomorskim,
37 miejsce w kraju (w kat. kl.4)

Julia Cholewińska kl. 5c -
41 miejsce w woj. pomorskim,
649 miejsce w kraju (w kat. kl.5)

Konkurs plastyczny dla klas "0"
"Najpiękniejsza choinka"
regulamin

mgr Anna Modzelewska
mgr Ewa Grzymała

SP 12

05.12.2008r.

Nagrodzone zostały
wszystkie klasy 0

Konkurs Recytatorski
Małe wędrówki przez wielki świat
z wierszami Danuty Wawiłow
dla uczniów klas 0-3

mgr Dominika Bańkiewicz
mgr Nina Pawlicka-Śledź

SP 12

27.11.2008r.

1 miejsce - Piotr Rusin 2a
2 miejsce - Maciej Paprocki 1d
3 miejsce - Weronika Chomontowska 02

Ogólnopolski konkurs matematyczny
"Alfik"

Łowcy Talentów - firma Jersz

26.11.2008r.

Paweł Cholewiński 4a -
6 miejsce w woj. pomorskim,
36 w kraju (w kat. kl.4)

Wojciech Szczęsny 4b -
10 miejsce w woj. pomorskim,
67 miejsce w kraju (w kat. kl.4)

Julia Cholewińska 5c -
6 miejsce w woj. pomorskim,
69 miejsce w kraju (w kat. kl.5)






 |   wstecz  |   strona główna  |   kontakt  |   dodaj do ulubionych  |   ustaw jako startową  |   poleć stronę znajomym  |   zgłoś błąd na stronie  |